Czy możliwe jest, by wydając pieniądze, jednocześnie zarabiać? Tak, dzięki programowi cashback, którego użytkownicy otrzymują zwrot nawet do 25% wartości zakupów.

Co to jest cashback?

Cashback jest bardzo popularnym rozwiązaniem na Zachodzie, zwłaszcza wśród fanów „sprytnych” zakupów. Zjawisko smart shoppingu rośnie niezwykle szybko, wraz ze zwiększającą się świadomością konsumentów, którzy uczą się porównywać produkty, poszukują ofert promocyjnych i dokonują przemyślanych wyborów.

Cashback to program, dzięki któremu na konto bankowe trafia zwrot części pieniędzy wydanych w sklepie internetowym. Jak skorzystać z cashbacku? Opcja ta jest dostępna dla użytkowników bezpłatnej aplikacji zakupowej goodie, należącej do Banku Millennium. – Wprowadzenie cashback to odpowiedź na potrzeby powiększającego się grona polskich smart shopperów – mówi Wojciech Grudzień, Prezes Zarządu Millennium Goodie.

W zależności od marki może to być nawet zwrot  do 25% wartości transakcji, przeważnie możesz liczyć na 2-15% wartości zakupu (bez kosztów dostawy). Program obejmuje prawie 800 sklepów z różnych branż, m.in. odzieżowej, technologicznej, spożywczej, wnętrzarskiej czy gastronomicznej. Sieć usługodawców współpracujących z goodie stale się poszerza. Należą już do niej tak popularne marki, jak Allegro, AliExpress, CCC, eObuwie.pl, Zalando Lounge, Booking.com, Pyszne.pl czy EURO RTV AGD.

Aplikację goodie można pobrać ze sklepów App Store, Google Play i AppGallery. Z platformy można również korzystać przez przeglądarkę internetową – wystarczy w pasku adresu wpisać www.goodie.pl. Aby jednak móc otrzymać cashback, niezbędne jest utworzenie konta (lub zalogowanie się z użyciem konta na Facebooku).

Aby skorzystać z opcji zwrotu pieniędzy, należy przejść do wybranego sklepu z poziomu aplikacji lub strony internetowej goodie i dokonać zakupu. Zwrot naliczany jest automatycznie, zwykle po 30 dniach, o ile towar nie zostanie zwrócony. Po zgromadzeniu przynajmniej 21 złotych na koncie goodie, możesz przelać pieniądze na dowolne konto bankowe w Polsce. Przy większej liczbie transakcji uzbierasz całkiem sporą sumę pieniędzy. Jednorazowo możesz wypłacić maksymalnie 2000 zł (ze względu na to, iż wyższe kwoty objęte są podatkiem). Nie ma rocznego limitu wypłat.

Cashback - instrukcja, jak korzystać
Jak korzystać z programu cashback w goodie

Promocje się łączą!

Z cashbackiem w goodie korzystasz podwójnie. Nie tylko otrzymujesz zwrot części pieniędzy na konto, ale też korzystasz ze specjalnych rabatów. Opcja cashback łączy się bowiem z pozostałymi ofertami promocyjnymi w aplikacji. Jeśli więc planujesz zakupy, wejdź na www.goodie.pl lub uruchom aplikację na smartfonie. Sprawdź, czy przypadkiem wybrany sklep nie oferuje opcji cashback i nie trwa aktualnie promocja, dzięki której zyskasz podwójnie!

Twój sprytny partner w zakupach

Warto zarejestrować się w goodie z wielu powodów. Cyfrowa platforma agreguje promocje, kupony i wyprzedaże oraz gazetki najpopularniejszych sieci handlowych, ułatwiając planowanie zakupów i korzystanie z najlepszych ofert. Goodie umożliwia również założenie kart stałego klienta najpopularniejszych centrów handlowych. W aplikacji możliwe jest tworzenie list zakupowych i dzielenie się nimi z bliskimi. A przy tym goodie jest intuicyjne i proste w obsłudze. Dzięki powiadomieniom o ofertach z Twoich ulubionych sklepów i spersonalizowanym rekomendacjom nie przegapisz najlepszych okazji. Wejdź na www.goodie.pl i zobacz, ile możesz zyskać!

Co warto wiedzieć o programie cashback:

    • Jeśli porównujesz ceny w różnych sklepach, upewnij się, że na wybrany sklep wszedłeś bezpośrednio z aplikacji lub strony goodie.pl. W ten sposób unikasz ryzyka, że Twoja ścieżka zakupowa zostanie zagubiona.
    • Cashback jest naliczany od cen netto, bez kosztów dostawy.
    • Zwrot zwykle pojawia się na koncie goodie jako „Oczekujący” w ciągu 48h od dokonania transakcji.
    • Czas oczekiwania na zatwierdzenie środków do wypłaty może potrwać do 90 dni (średnio wynosi 30 dni), co jest związane z polityką sklepów dotyczącą zwrotów, reklamacji i możliwości odstąpienia od umowy.

Sprawdź też: