O nas

Idziesz na zakupy? Zabierz goodie ze sobą.

goodie to nowoczesna, przyjazna i bezpłatna aplikacja mobilna oraz strona internetowa, w której znajdziesz kupony, zniżki, promocje, wyprzedaże oraz kody rabatowe.

Szukasz konkretnego produktu w gazetce z promocjami Twojego ulubionego sklepu na co dzień? goodie znajdzie go dla Ciebie w najlepszej cenie w sklepie w Twojej okolicy. Z goodie możesz porównywać ceny w gazetkach wszystkich największych sklepów.

Jesteś głodny TU I TERAZ? Z goodie możesz przeglądać oferty restauracji z najlepszymi zniżkami i wygodnie sprawdzać na mapie, które z nich znajdują się najbliżej Ciebie.

Z goodie obserwuj swoje ulubione marki i otrzymuj powiadomienia PUSH ze specjalnymi ofertami i zniżkami oraz wydarzeniami w galeriach handlowych.

goodie zbiera wszystkie oferty sklepów internetowych, stacjonarnych oraz galerii handlowych. Korzystanie z kuponów rabatowych, gazetek i wszystkich promocji z goodie jest bardzo wygodne, łatwe i bezpłatne!

goodie jest miejscem dopasowanym do Twoich potrzeb i Twojego stylu życia. Jeśli dzisiaj niczego dla siebie nie znalazłeś, pozostań z nami, bo wkrótce zaproponujemy Ci mnóstwo specjalnych wydarzeń, nowych ofert i jeszcze więcej zniżek, aby ciekawie i przyjemnie spędzić czas.

Pobierz aplikację goodie i ciesz się okazjami.

Dane firmowe

Millennium Goodie sp. z o.o.
e-mail: kontakt@goodie.pl
Millennium Goodie sp. z o.o. jest spółką z grupy Banku Millennium.