W lipcu Bonarka stanie się Jazzową Vespą Mody. W ramach 24. edycji Summer Jazz Festival Kraków od 6 do 20 lipca w centrum odbędzie się cykl koncertów, pokazów tanecznych i happeningów. Akcja wyjdzie na ulice. Jazz zabrzmi w najmodniejszych miejscach Krakowa.

Summer Jazz Festival to wydarzenie o bogatej historii, które wpisało się na stałe w kalendarz kulturalny Krakowa. W tym roku jedną z jego scen zostało centrum handlowe Bonarka. 6, 13 i 20 lipca w centrum zagrają krakowskie zespoły jazzowe: Marcin Ślusarczyk Quintet, Hot Swing oraz Old Metropolitan Band. Odbędą się także pokazy taneczne najstarszej w Krakowie szkoły swingu – Swing & Sway. W czasie finału akcji przed wejściem do centrum zostaną zorganizowane 2 wyjątkowe atrakcje. Na klimatycznej potańcówce połączonej z nauką swingu miłośnicy tańca odkryją urok dawnych dancingów.

A także 20.07 o godzinie 17 odbędzie się zlot fanów skuterów pod nazwą Skuter Jam Session. Bonarka zaprasza wszystkich właścicieli skuterów z Krakowa i okolic do udziału we wspólnej zabawie. Przed głównym wejściem do centrum skuteromaniacy z zademonstrują swoje jednoślady. W niezobowiązującej atmosferze odbędą się liczne rozmowy z sympatykami motoryzacji. Moto Mio zademonstruje najnowsze modele skuterów.

Koncert zespołu Old Metropolitan Band – ikony jazzu tradycyjnego w Polsce – wprowadzi wszystkich uczestników w klimat roztańczonych lat 60. Przy jego dźwiękach odbędą się skoczna potańcówka oraz występy aktorów prezentujących stylizacje inspirowane modą retro. Nie zabraknie smaków lat 60. Pojawią się saturatory z oranżadą, stoiska z watą cukrową i lodami. Powstanie także strefa z food truckami. Dodatkową atrakcją będą liczne konkursy dla właścicieli skuterów.

Jazzowa Vespa Mody wyjdzie poza mury Bonarki. W pierwsze trzy piątki lipca w najbardziej imprezowych i modnych miejscach Krakowa zjawią się na skuterach muzycy z zespołu Hot Swing. Zagrają spontaniczne mini-koncerty, podczas których będzie rozdawany magazyn o modzie i jazzie Hot & Style.

Załóż kartę Bonarki!

Chcesz otrzymywać jako pierwszy informacje o ciekawych wydarzeniach w Bonarce? Załóż kartę stałego klienta w aplikacji goodie, a otrzymasz powiadomienia o akcjach specjalnych, a także najlepszych ofertach. Z kartą Bonarki ponadto skorzystasz z atrakcyjnych rabatów. I nie musisz pamiętać, by mieć ją w portfelu, ponieważ wirtualną kartę masz zawsze przy sobie – w telefonie.

https://youtu.be/tTlt_t5S0zo

Sprawdź też: