Zamiast nosić plastikowe karty lojalnościowe w portfelu, możesz mieć je zawsze pod ręką w swoim smartfonie. Zobacz, dlaczego warto przenieść swoje karty do aplikacji goodie.

Programy lojalnościowe sklepów to doskonały sposób, aby dodatkowo zyskiwać na zakupach. Każdy zakup premiowany jest zniżką lub punktami, które możesz wymieniać na nagrody.

Karty warto mieć przy sobie, ale często zajmują one dużo miejsca w portfelu, a noszenie dodatkowego etui może być kłopotliwe. Łatwo o nim zapomnieć i w rezultacie przegapić benefity. Dlatego pomyśl o zamianie kart plastikowych na wirtualne i wygodnym posiadaniu ich zawsze przy sobie, w smartfonie.

Jak? To bardzo proste! Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnej aplikacji goodie. Zeskanuj aparatem fotograficznym kod kreskowy na odwrocie karty lojalnościowej lub wprowadź jej numer ręcznie. Zajmie Ci to tylko kilka sekund! Już przy kolejnych zakupach sprzedawca zeskanuje kod wprost z ekranu Twojego telefonu, a punkty i rabaty trafią na Twoje konto.
Dodatkowo najczęściej używane przez Ciebie karty będą wyświetlać się na początku listy, co ułatwi Ci ich znalezienie przy kasie.

To także doskonałe rozwiązanie, gdy chcesz zaoszczędzić pamięć w swoim telefonie. Zamiast instalować aplikacje wszystkich sklepów, z których kart lojalnościowych korzystasz, wystarczy, że zainstalujesz goodie. Dzięki temu utrzymasz porządek nie tylko w portfelu, ale i w smartfonie!

Czym jest goodie?

Nie masz jeszcze aplikacji goodie? Czym prędzej to zmień i zainstaluj! Aplikacja mobilna goodie i strona internetowa www.goodie.pl daje szybki dostęp do informacji o zniżkach, wyprzedażach i promocjach w sklepach stacjonarnych i internetowych. Dodatkowo z goodie można zyskać wysoki i szybki cashback, czyli zwrot części wydatków na zakupy w blisko 1000 sklepów online. Działaj, czekamy na Ciebie!

https://youtu.be/cem3lLVXHU4