Kiedy nie masz pomysłu na prezent, a nie chcesz dawać pieniędzy, wręcz bliskiej osobie kartę podarunkową. Wybierając kartę centrum handlowego pozwalasz obdarowanemu wybrać dowolny prezent.

Karta podarunkowa to praktyczna forma uniwersalnego prezentu, która dla każdego z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę, ponieważ daje osobie obdarowanej możliwość wyboru. W wielu centrach handlowych w całej Polsce znajdziesz karty prezentowe, które możesz zasilić dowolną kwotą. Następnie obdarowany może przeznaczyć tę kwotę na zakupy w sklepach w galerii. Karta Podarunkowa to trafiony prezent na każda okazję – urodziny, imieniny, Święta, Walentynki czy Dzień Matki.

Karta podarunkowa jest rodzajem przedpłaconej karty elektronicznej, dlatego do jej honorowania potrzebny będzie terminal płatniczy w sklepie. Kartą można płacić wielokrotnie aż do wyczerpania dostępnych środków lub utraty ważności karty (zazwyczaj 12 miesięcy od daty zakupu). Karty podarunkowe możesz kupić w punktach informacyjnych galerii handlowych lub opcjonalnie przez internet.

Dodatkowo galerie organizują promocje, podczas których możesz kupić kartę podarunkową nawet o kilka procent taniej. Jeśli obdarowany również lubi oszczędzać, warto aby przed wybraniem się na zakupy sprawdził aktualne zniżki i wyprzedaże w bezpłatnej aplikacji goodie lub na stronie goodie.pl. Goodie ułatwia przeglądanie oferty najpopularniejszych galerii handlowych i sklepów. Z goodie nie przegapisz żadnej okazji! Dodaj do obserwowanych swoje ulubione marki, a otrzymasz powiadomienia PUSH ze specjalnymi kuponami rabatowymi, zniżkami oraz wydarzeniami w galeriach handlowych.

Dzięki mapom galerii w aplikacji goodie szybko i wygodnie znajdziesz sklep czy restaurację!

Ale na tym nie koniec korzyści! Zakupy z goodie to również oszczędność czasu, ponieważ dzięki interaktywnym mapom z łatwością znajdziesz sklep czy restaurację. Wystarczy wejść w menu w prawym olnym rogu aplikacji i wybrać zakładkę “Galerie”. Następnie należy wybrać centrum handlowe, kliknąć w “Pokaż plan” i wpisać nazwę poszukiwanego sklepu. Aplikacja pokaże Ci najkrótszą drogę do niego!

Co więcej, w aplikacji z łatwością można przechowywać karty lojalnościowe oraz założyć karty stałego klienta galerii handlowych. Karty lojalnościowe zapewniają dodatkowe zniżki w sklepach, z których możesz skorzystać także płacąc kartą podarunkową za zakupy.

Zainstaluj goodie już dziś i odkryj jak wiele możliwości daje! Jeśli lubisz zakupy, to szybko przekonasz się, że z goodie są wygodniejsze i tańsze!

https://youtu.be/tTlt_t5S0zo

Sprawdź też: