Ruszyła największa akcja rabatowa w Polsce – Stylowe Zakupy. W promocji bierze udział ponad 400 marek i 12000 sklepów w całej Polsce. Przygotuj się na weekend udanych zakupów i wyjątkowe okazje online! Skorzystaj z programu cashback w goodie, aby zaoszczędzić jeszcze więcej.

Magazyny Twój Styl i Show dwa razy do roku organizują największą akcję zakupową w Polsce – Stylowe Zakupy. Z kuponami rabatowymi dostępnymi w magazynach możesz upolować doskonałe ceny w popularnych sklepach stacjonarnych i internetowych. Już w drugi weekend kwietnia, czyli od 12 do 14 kwietnia, możesz zrobić zakupy z kuponami rabatowymi w sklepach stacjonarnych, a od 12 do 16 kwietnia zdobyć zniżki online. Jeśli interesuje Cię moda czy uroda, to znajdziesz mnóstwo atrakcyjnych zniżek do najpopularniejszych sklepów.

Nie tylko moda!

Stylowe Zakupy obejmują nie tylko sklepy odzieżowe. W akcji bierze udział wiele salonów urody, sklepy sportowe, sklepy z wyposażeniem wnętrz, księgarnie, kwiaciarnie, a nawet usługi, jak 30% rabatu na wszystkie przejazdy FlixBus.

Możesz skorzystać również z kuponów rabatowych do licznych lokali gastronomicznych. Jeśli opadniesz z sił w trakcie zakupowego szaleństwa w galeriach, to wpadnij na kawę na wynos za 5,90 zł do kawiarnio-lodziarni Grycan lub na 50% tańszą kawę i 30% tańszą kanapkę Cirkle K. Jeśli natomiast dopadnie Cię głód podczas łowów w sieci, zamów pizzę ze zniżką 55% w Telepizza. Te kupony rabatowe dostępne są wyłącznie w goodie!

Z goodie cashback zyskasz jeszcze więcej!

W aplikacji i na stronie www.goodie.pl  znajdziesz wybrane kupony rabatowe z magazynów Twój Styl i Show. Dodatkowo w sklepach internetowych objętych programem cashback otrzymasz zwrot części wydatków. Możesz więc zaoszczędzić jeszcze więcej, ponieważ cashback łączy się z kuponami rabatowymi Stylowych Zakupów! Poniżej znajdziesz listę sklepów, w których możesz skorzystać z cashbacku.

Jak otrzymać zwrot za zakupy? To proste. Zarejestruj się w aplikacji lub na stronie www.goodie.pl. Znajdź wybraną markę, wybierz interesującą Cię ofertę i przejdź przez przycisk “przejdź do sklepu”. Na stronie sklepu zrób zakupy tak, jak zwykle. Część wydanej kwoty wróci na Twoje konto w goodie po ok. 30 dniach, a następnie będziesz mógł przelać pieniądze na koto bankowe. Dowiedz się więcej o tym, jak korzystać z cashback.

Lista marek i sklepów, w których możesz skorzystać z kuponów rabatowych Stylowe Zakupy i cashbacku w goodie:

Moda i dodatki

Uroda

Wnętrza

Dziecko

Sport

Inne

Sprawdź też: