Firma powstała w 1913 roku w robotniczej dzielnicy Essen – Borbeck, w Zagłębiu Ruhry. Założona została przez szewca Heinricha Deichmanna, który prowadził ją wraz z żoną Julią. Po dwóch kolejnych pokoleniach, firma zajmuję pozycję lidera na rynku europejskim, działa w 25 krajach na całym świecie (m.in. Austrii, Niemczech, Polsce, Rumunii, Hiszpanii, Turcji, Włoszech, Litwie, Holandii Szwecji oraz Stanach Zjednoczonych) oraz posiada 3 800 sklepów i zatrudnia 38 252 pracowników. Mimo tak ogromnego obszaru działalności firma Deichmann nadal pozostaje w rękach rodziny założycieli. Deichmann oferuje szeroki wybór obuwia dla każdej grupy wiekowej, znajdziemy tu obuwie damskie, męskie, dla dzieci. W 2010 roku firma wprowadziła specjalną ofertę modeli ekologicznych do marek takich jak na przykład Elefanten czy Medicus. W sklepach znajdziesz markowe obuwie na każdą okazję eleganckie buty marki 5th Avenue i sportowe takie jak Victory, Adidas, Puma. Firma gwarantuje modne buty o świetnej jakości w bezkonkurencyjnych cenach i pewności udanych zakupów. Deichmann to nie tylko stylowe buty, w salonie będziemy mogli znaleźć także akcesoria jak: torebki, portfele i wiele innych.


Deichmann PLUS

PLUS jest to bezpłatny program lojalnościowy dla klientów sieci Deichmann. Klubowicze mogą wymieniać towar zakupiony w sklepie bez paragonu, jeśli kupiony przez nich produkt zostanie przeceniony w ciągu 30 dni, otrzymają zwrot różnicy. Aby przystąpić do programu nie musisz być stałym klientem ani wydać określonej sumy pieniędzy. Do programu Deichmann PLUS  może przystąpić każdy odwiedzający salon marki lub osoba, która wypełni formularz na stronie internetowej. Co jeszcze może zaoferować karta lojalnościowa? Poza zwrotami bez paragonu, (Jeśli chcesz wymienić lub zareklamować torebkę, buty damskie czy inne akcesoria, nie musisz posiadać paragonu ale tylko wtedy jeśli wcześniej dany produkt został nabity na kartę lojalnościową) czy zwrotami różnicy ceny w przypadku rabatu (działa tylko w przypadku butów), członkowie klubu mogą skorzystać ze specjalnych zniżek, przecen, tydzień przed innymi klientami, zawsze otrzymają informacje o promocjach, gazetkach wyprzedażach czy dostęp do najnowszych kolekcji butów damskich na stronie http://www.deichmann.com.pl tydzień przed innymi. Jeśli chcesz zapisać się do programu wystarczy poprosić o założenie karty przy kasie lub wypełnić formularz na stronie sklepu internetowego.


Deichmann z goodie

Aby płacić jeszcze mniej wystarczy zainstalować naszą aplikacje goodie gdzie znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do zaoszczędzenia pieniędzy, gazetki Deichmann, najnowsze promocje, zniżki, wyprzedaże, informacje o najnowszych kolekcjach dla kobiet, mężczyzn czy dzieci. Włącz powiadomienia, zapisz się do newslettera na www.goodie.pl i nigdy nie przegap żadnej informacji o danej marce. Aplikacja goodie dostępna jest na telefony z systemem iOS i Android.