Czy wiesz, że możesz podwójnie zyskać na zakupach internetowych? Wystarczy, że w wybranych sklepach online skorzystasz z programu cashback w goodie i opłacisz zamówienia kartami kredytowymi Banku Millennium. Zobacz, jak otrzymać dwa zwroty za jedne zakupy!

Co to jest cashback?

Cashback to program, w ramach którego otrzymujesz zwrot części (zwykle 2-15% wartości zakupu netto) środków wydanych na zakupach online. Wystarczy, że do sklepu internetowego, którego ofertą jesteś zainteresowany, przejdziesz przez goodie, klikając w przycisk „Przejdź do sklepu” przy ofercie danej marki. Zrobisz zakupy tak, jak zwykle, a zwrot trafi automatycznie na Twoje konto w goodie (średnio w 30 dni). Po zatwierdzeniu środków do wypłaty, możesz przelać pieniądze na swoje konto bankowe. Co więcej, cashback łączy się z promocjami sklepów internetowych dostępnymi na goodie i zwrotem z kart kredytowych Banku Millennium.
cashback-instrukcja-jak-korzystac-goodie

Odbierz do 760 zł rocznie

Płacąc kartą kredytową Impresja (RRSO 14,19%) i Alfa (RRSO 14,19%) w wybranych sklepach, zyskasz zwrot na rachunek karty kredytowej w wysokości 5% sumy miesięcznych wydatków, maksymalnie do 760 zł w roku kalendarzowym. Zyskaj drugi zwrot z cashback goodie w wybranych sklepach online!

Dla karty Impresja (RRSO 14,19%) są to sklepy online marek: Deichmann, Sephora.

Dla karty Alfa (RRSO 14,19%) sklep online marki: Sephora.

Jak otrzymać 2 zwroty? To proste!

• Zarejestruj się na www.goodie.pl lub pobierz aplikację goodie.
• Przejdź przez stronę marki na goodie do wybranego sklepu będącego Partnerem goodie.
• Zrób zakupy i opłać zamówienie kartą kredytową Millennium Alfa (RRSO 14,19%)* lub Impresja (RRSO 14,19%)*.

* UWAGA: Dotyczy płatności kartą kredytową online, nie korzystaj z portfeli elektronicznych oraz systemów płatności online.

Sprawdź też:


Przykład reprezentatywny dla kart kredytowych Millennium Visa/MasterCard Impresja: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,19%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 5 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 5 408,49 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu: 408,49 zł (w tym: suma opłat miesięcznych za obsługę karty kredytowej 87,89 zł, odsetki 320,60 zł), przy założeniu, że przyznany limit kredytowy zostaje wypłacony od razu w pełnej wysokości w trybie transakcji bezgotówkowej i jest spłacany w 12 miesięcznych równych ratach w wysokości 450,71 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 18.12.2018r. na reprezentatywnym przykładzie.
Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed przyznaniem karty kredytowej; w uzasadnionych przypadkach może odmówić przyznania karty. Do karty oferowane jest opcjonalne, odpłatne ubezpieczenie „Pakiet Assistance Impresja”. Opłaty, oprocentowanie oraz inne szczegóły zawarte są w Cenniku usług – karty kredytowe, Regulaminie kart kredytowych wydawanych przez Bank Millennium SA, Regulaminie sprzedaży premiowej towarów lub usług nabytych za pośrednictwem karty kredytowej „Millennium Mastercard Impresja” wydawanej przez Bank Millennium S.A. „MONEYBACK”, Regulaminie sprzedaży premiowej towarów lub usług nabytych za pośrednictwem karty kredytowej „Millennium Visa Impresja” wydawanej przez Bank Millennium S.A. „MONEYBACK”, Regulaminie Programu „Premia do 5% w postaci e- Bonu za zakupy w poniedziałki i piątki z kartą kredytową Millennium Impresja w 2019 roku”, warunkach ubezpieczenia „Pakiet Assistance Impresja”, Karcie produktu – Pakiet Assistance Impresja – dostępnych w placówkach Banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl. Szczegóły oferty dostępne również w TeleMillennium pod numerem 801 331 331.


Przykład reprezentatywny dla kart kredytowych Millennium Visa Alfa: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,19%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 5000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 5408,49 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu: 408,49 zł (w tym: suma opłat miesięcznych za obsługę karty kredytowej 87,89 zł, odsetki 320,60 zł), przy założeniu, że przyznany limit kredytowy zostaje wypłacony od razu w pełnej wysokości w trybie transakcji bezgotówkowej i jest spłacany w 12 miesięcznych równych ratach w wysokości 450,71 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 18.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed przyznaniem karty kredytowej; w uzasadnionych przypadkach może odmówić przyznania karty. Do karty oferowane jest opcjonalne, odpłatne ubezpieczenie ”Pakiet Assistance Alfa”. Opłaty, oprocentowanie oraz inne szczegóły zawarte są w Cenniku usług – karty kredytowe, Regulaminie kart kredytowych wydawanych przez Bank Millennium SA, Regulaminie sprzedaży premiowej towarów lub usług nabytych za pośrednictwem karty kredytowej „MIillennium Visa Alfa” wydawanej przez Bank Millennium S.A. „MONEYBACK”, warunkach ubezpieczenia ”Pakiet Assistance Alfa”, Karcie produktu – Pakiet Assistance Alfa – dostępnych w placówkach Banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl. Szczegóły oferty dostępne również w TeleMillennium pod numerem 801 331 331.