Znudziły Ci się kanapki w stołówce? A może w biegu zapominasz przygotować sobie posiłek do pracy i kupujesz batoniki w automacie? Możesz jeść smacznie, zdrowo i różnorodnie, a przy tym niedrogo. Oto sprawdzone sposoby na tani lunch w pracy z aplikacją goodie.

Lunch gratis za pieczątki

Jeśli pracodawca zapewnia Ci dłuższą przerwę na lunch lub umawiasz się służbowo w restauracjach to załóż kartę lojalnościową wybranego lokalu lub galerii handlowej. Dzięki kartom stałego klienta zbierasz pieczątki, a następnie wymieniasz je na nagrody, np. gratisowe napoje oraz dania. Karty lojalnościowe możesz z łatwością założyć lub przenieść do aplikacji goodie . Dzięki temu będziesz je mieć zawsze przy sobie – w swoim smartfonie.

Goodie umożliwia zbieranie pieczątek nie tylko w popularnych centrach handlowych, ale również w ramach autorskiego programu – goodie club. Obecnie goodie club obejmuje restauracje zlokalizowane w warszawskich zagłębiach biurowych (m.in. w słynnym koncepcie kulinarnym Postępu 5), już wkrótce do programu dołączą kolejne lokalizacje w całej Polsce.

Karta Pięczątkowa goodie club  umożliwia zbieranie pieczątek, gdy płacisz za wybrane zamówienia we wskazanych restauracjach, barach i kawiarniach. Za zebrane pieczątki odbierasz m.in.: dania główne, sałatki, śniadania, kanapki, kawy.

W programie biorą udział:

Okolice ulicy Żaryna (przy Polach Mokotowskich):

Ulica Postępu:

Zobacz inne programy pieczątkowe dostępne w goodie:

WARSZAWA

Karta Pieczątkowa Arkadia Restauracje – z tą kartą zbierasz pieczątki, gdy płacisz za wybrane zamówienia we wskazanych restauracjach centrum handlowego Arkadii. Zebrane pieczątki wymieniasz m.in.: na dania główne, lunche, koktajle, kanapki i desery.

W programie biorą udział:

Karta pieczątkowa Blue City z kartą centrum handlowego Blue City możesz zbierać pieczątki w wybranych restauracjach i wymieniać je na nagrody.

W programie biorą udział:

  • Bali Caffe
  • Street
  • Grycan
  • Subway
  • Tokyo Sushu

LUBLIN

Karta Stałego  Klienta VIVO! Lublin – z tą kartą nie tylko otrzymujesz specjalne zniżki w sklepach, ale również zbierasz pieczątki w wybranych restauracjach i kawiarniach centrum handlowego VIVO!. Za zebrane pieczątki możesz odebrać gratisowe danie lub napój.

W programie biorą udział:

  • Subway
  • Burger King
  • Grycan
  • Erbil Kebab

Zamów jedzenie i odbierz cashback

Na tym jednak nie koniec sprytnych sposobów na oszczędzanie z goodie! Jeśli nie możesz sobie pozwolić na dłuższe przerwy w pracy, zamów lunch do biura. Zamówienie wygodnie złożysz przez internet i zapłacisz online lub gotówką przy odbiorze. Możesz codziennie próbować różnych kuchni – w poniedziałek zjeść pizzę, we wtorek burgera, w środę dania azjatyckie, a w piątek kuchnię meksykańską! Nie musisz szukać stron restauracji, ponieważ w łatwy sposób przejrzysz je na takich portalach jak pyszne.pl czy pizzaportal.pl.

Zamówienie przez internet złożysz błyskawicznie, a dodatkowo możesz zyskać zwrot części wydatków. Jak otrzymać zwrot? To proste. Wystarczy, że skorzystasz z programu cashback w goodie. Zainstaluj goodie na swoim telefonie lub wejdź na stronę www.goodie.pl, znajdź wybrany portal i przejdź do niego przez różowy przycisk „Przejdź do sklepu”. Złóż zamówienie tak, jak zwykle, a na Twoje konto wróci cześć pieniędzy. Na pyszne.pl otrzymasz zwrot do 2% kwoty netto, a na pizzaportal.pl 4% kwoty netto. Dodatkowo cashback łączy się z rabatami dostępnymi na goodie, czyli możesz zaoszczędzić podwójnie!

Sprawdź też: