Wielkimi krokami zbliża się początek nowego roku szkolnego. W związku z tym wszyscy uczniowie, jak i ich rodzice, rozpoczynają przygotowania do tej ważnej uroczystości. Konieczne jest odpowiednie skompletowanie szkolnej wyprawki czy zakupienie niezbędnych podręczników. Aby umilić najmłodszym powrót do szkoły, warto zainwestować także w ciekawe gadżety dla ucznia spoza listy obowiązkowych przyborów. Jakie szkolne gadżety dla chłopca i gadżety dla dziewczynki wybrać na początek nowego roku? Przedstawiamy nasze propozycje!

Tablet dla ucznia

Tablet Lenovo
Źródło: komputronik.pl

Obecnie na rynku dostępne są najróżniejsze gadżety szkolne i pomoce naukowe, zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej, elektronicznej formie. Jakie gadżety elektroniczne dla dzieci oraz starszych uczniów sprawdzą się najlepiej? Dobrym wyborem będzie z pewnością praktyczny i pomocny w nauce tablet, który może ułatwić komunikację oraz wyszukiwanie niezbędnych informacji i materiałów do nauki. Starszym uczniom przyda się on również podczas powtórek do matury, jak i kompletowania notatek w znacznie wygodniejszej i lżejszej formie elektronicznej. Dobrej jakości tablety, dopasowane do indywidualnych potrzeb, możliwości i wieku ucznia, znaleźć można w sklepie Komputronik.

Wybierając gadżety elektroniczne dla dzieci, warto jednak pamiętać, aby uświadomić je, że jest to przede wszystkim szkolny dodatek i pomoc nauka, nie zabawka, którą można zajmować się w trakcie lekcji.

Personalizowany bidon

Personalizowany bidon
Źródło: allegro.pl

Dla każdego ucznia bardzo ważne są praktyczne przybory i pomoce naukowe. Nie należy jednak zapominać o niezbędnym lunchu oraz regularnym nawodnieniu. Odpowiednio zbilansowany posiłek oraz prawidłowa dawka wody lub soku to konieczność, która dodatkowo korzystnie wpłynie na samopoczucie oraz koncentrację. Zarówno gadżety dla chłopca, jak i gadżety dla dziewczynki znaleźć więc można wśród szkolnych akcesoriów lunchowych. Ciekawym pomysłem, który z pewnością przypadnie do gustu uczniom w niemal każdym wieku, jest personalizowany bidon lub butelka na wodę czy sok.

Taki gadżet nie tylko przyciągnie uwagę wszystkich kolegów i koleżanek w klasie, ale także znacznie skuteczniej przypominać będzie o konieczności regularnego nawadniania organizmu. Na stronie internetowej Allegro znaleźć można ciekawe modele bidonów oraz butelek, które na życzenie klienta sprzedawca ozdobi wybranym imieniem lub wzorem dopasowanym do zainteresowań dziecka. Bidony dostępne na Allegro wykonane są z dobrej jakości, bezpiecznych dla dziecka, jak i dla środowiska materiałów.

Zestaw kolorowych gumek do mazania

Ciekawy pomysł na tanie gadżety dla uczniów? Dobrym wyborem, zwłaszcza dla najmłodszych, jest zestaw kolorowych, pachnących gumek do mazania. Przyciągające uwagę wielobarwne gumki w kolorowym, ozdobnym pudełku z pewnością przypadną do gustu uczniom pierwszych klas szkoły podstawowej. Kolorowe gumki znaleźć można na stronie Wish w niezwykle atrakcyjnej cenie poniżej 10 złotych!

Kolorowe gumki do mazania dostępne są w różnorodnych wzorach – mogą to być abstrakcyjne kształty, miniaturowe zwierzątka, rośliny, chmurki lub emotikony. Takie akcesoria to nie tylko tanie gadżety dla uczniów, o wyjątkowej estetyce przyciągającej wzrok, ale także praktyczny element szkolnej wyprawki.

Szkolny przybornik

Przybornik na biurko
Źródło: empik.com

Gadżety dla ucznia mogą obejmować zarówno przedmioty używane w szkole, jak i w domu. Przykładem zaliczającym się do drugiej z grup jest praktyczny, pojemny przybornik szkolny, który pomieści wszystkie potrzebne akcesoria. Szkolny przybornik ustawiany najczęściej na biurku każdego ucznia to przydatny gadżet, ułatwiający naukę w domu oraz odrabianie pracy domowej.

W salonie Empik znaleźć można najróżniejsze przyborniki o ciekawych kształtach, wzorach i kolorach. Bez trudu można dopasować wybrany model do wieku, ale także zainteresowań dziecka. W asortymencie sklepu znajdują się bowiem zarówno kompaktowe, klasyczne przyborniki, jak i bardziej rozbudowane modele oraz stojaki nawiązujące do bohaterów filmów, książek lub bajek, a także sportowców oraz popularnych gier komputerowych.

Przybornik można nabyć jako samodzielny gadżet lub zakupić w zestawie z dodatkowym, domowym kompletem przyborów, takich jak długopisy, ołówki, kolorowe zakreślacze, gumki do mazania czy zestawy do geometrii.

Plan lekcji

Plan lekcji
Źródło: smyk.pl

Kolejnym pomysłem na gadżet dla ucznia, który sprawdzi się w domu jest elektrostatyczny plan lekcji. Jest to wyjątkowo pomysłowy i praktyczny dodatek pomocny w organizacji czasu ucznia oraz zapamiętaniu szczegółów tygodniowego planu lekcji. Samoprzylepny plan lekcji znaleźć można w asortymencie sklepu Smyk. Naklejka wykonana jest z odpornego, trwałego materiału, wielokrotnego użytku. Plan lekcji można przykleić w niemal dowolnym miejscu, takim jak ściana, szafka, okno czy lodówka. Jest on przystosowany do używania ścieralnych pisaków, dzięki czemu możliwe jest nanoszenie zmian i notatek, przypominających o dodatkowych zajęciach bądź zbliżających się sprawdzianach.

Zakładki do książek

Zakładka do książki
Źródło: empik.com

Zakładki do książek to pomysł na praktyczny, ale i ciekawy gadżet uczniowski, który może przydać się zarówno w szkole, jak i w domu. W salonie Empik znaleźć można zakładki w najróżniejszych wzorach, z postaciami literackimi, nawiązujące do znanych książek i filmów oraz humorystyczne. Zestaw zakładek nie tylko urozmaici uczniowski ekwipunek, ale także pomoże w organizacji nauki i zapamiętywaniu najważniejszych informacji z danej lekcji.

Gadżety dla uczniów – morze możliwości!

Obecnie znaleźć można wiele ciekawych, równie atrakcyjnych, jak i praktycznych gadżetów dla uczniów w różnym wieku. W asortymencie sklepów znajdują się najróżniejsze przedmioty urozmaicające lekcje i pomocne w nauce, od najdrobniejszych akcesoriów, takich jak kolorowe gumki do mazania po większe, przyciągające spojrzenia gadżety, jak na przykład antykradzieżowa nakładka na plecak. Szkolne gadżety i dodatki można wybrać wraz z oczekującym na początek września uczniem lub samodzielnie znaleźć coś, co przypadnie mu do gustu i będzie stanowić ciekawy i miły upominek z okazji początku nowego roku szkolnego!

W programie cashback biorą udział takie marki jak: