Zbliża się Dzień Mamy – święto to obchodzimy 26 maja. Warto już teraz pomyśleć o upominku dla najważniejszej osoby w życiu każdego człowieka. Z radością podpowiemy kilka ciekawych i inspirujących pomysłów!

 

Mama… najbliższa osoba na całej planecie. Człowiek, któremu zawdzięczamy własne życie. Jak można ją zaskoczyć? Jaki prezent wybrać? Bez wątpienia – najcenniejsze będą nasza obecność i wspólnie spędzony czas. Jako miły dodatek, możesz pomyśleć o niespodziance, która będzie odpowiadała gustom i zainteresowaniom Twojej Mamy.

Dzień Mamy – zabierz  ją w porywającą przygodę

Wypad tygodniowy, zwiedzanie lokalne, a może wyjazd zagraniczny? Masz 2 opcje. Pierwsza, to wybrać ofertę, która zawiera już wszystkie niezbędne punkty programu, takie jak transport, wyżywienie i atrakcje (zwiedzanie bądź odpoczynek). Druga, to zorganizować wszystko samodzielnie. Bilet na pociąg/autobus/samolot znajdziesz u najpopularniejszych przewoźników. A nocleg możesz znaleźć np. na Booking.com. Podpowiadamy, że rezerwując z goodie masz szansę na zdobycie atrakcyjnych rabatów i cashbacku.

Dzień Mamy – opowiedz niejedną historię

Twoja Mama jest miłośniczką książek? Świetnie się składa, ponieważ idealnym prezentem będzie zestaw książek bądź ebook, w którym będą zebrane historie z różnych gatunków.

Dzień Mamy – zaskocz oryginalnością

Co powiesz np. na zorganizowanie pikniku lub wypadu do restauracji na obiad? Dużo oczywiście będzie zależeć od pogody, ale z pewnością warto rozważyć którąś z tych opcji i wcześniej wybrać odpowiednie miejsce.

Dzień Mamy – podaruj wspomnienia

Wspomnienia pomagają wracać w przeszłość i ponownie przeżywać miłe i ważne wydarzenia z życia. Zatem pomyśl o tym, żeby skompletować album ze zdjęciami lub zastanów się nad wgraniem materiałów do ramki fotograficznej. W ten sposób Wasze wspomnienia będę zawsze pod ręką.

Dzień Mamy – odprężający zestaw

A może sprezentuj Mamie pobyt w SPA? Dobierz odpowiedni zestaw rytuałów (np. wybrany rodzaj masażu) i zagwarantuj odpoczynek oraz odprężenie.

Powyżej zaprezentowaliśmy 5 inspiracji, które możesz rozważyć poszukując prezentu dla Mamy. Możesz również sięgnąć do innych propozycji, które przygotowaliśmy na dedykowanej stronie 😊

Dzień Mamy to piękne święto podczas którego ze szczególną troską powinniśmy pamiętać o naszych Mamach! Nie krępujmy się często mówić „Kocham Cię” i spędźmy jak najwięcej czasu razem – to najlepszy prezent, jaki możemy podarować!