Dzień Dziecka to wyjątkowa okazja, żeby uszczęśliwić tych najmłodszych i tych ciut starszych. Niezależne od wieku, istnieje wiele różnorodnych prezentów, które sprawią radość! Ale jaką niespodziankę wybrać? Podpowiadamy w naszym artykule!

1 czerwca to  święto wszystkich dzieci! W tym roku wypada ono w czwartek, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przedłużyć świętowanie na weekend! 😉 Poniżej przedstawiamy uniwersalny zestaw inspiracji, który będzie odpowiedni zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Dzień Dziecka – wspólny czas

Jest to niezmiernie ważny punkt. Dzieci szybko wyrastają, a spędzenie wspólnego czasu jest dobrą okazją do pogłębienia więzi rodzinnej. Pomysłów jest wiele! Można rozważyć wypad do wesołego miasteczka lub parku wodnego. Można zorganizować piknik i wspólnie przygotować posiłki. Można zorganizować sportową zabawę lub wyruszyć na spacer, rolki, hulajnogę, czy rower. Bez różnicy, co wybierzecie, ale jedno jest pewne – dobra zabawa jest gwarantowana!

Dzień Dziecka – coś dla aktywnych

Dzieci w większości przypadków uwielbiają aktywie spędzać czas. Zatem warto się rozejrzeć wśród akcesoriów sportowych. Wrotki, rolki, rower, trampolina, piłka, deskorolka, sprzęt do pływania. Te i inne akcesoria  można znaleźć m.in. w Decathlonie i 4F. Pamiętaj, że kupując z goodie cashback masz szansę odzyskać zwrot części wydatków na zakupy.

Dzień Dziecka – coś dla kreatywnych

Plastyka, malarstwo, a może muzyka? Sprezentuj dziecku zestaw kreatywny, dzięki któremu będzie mogło urzeczywistnić swoje pomysły. Pisaki, flamastry, bloki, kolorowanki, plastelina, a może instrument muzyczny? Podążaj za zainteresowaniami Twojego dziecka!

Dzień Dziecka – coś dla ciekawskich

Poznanie świata, a może światów? Mówi się, że książka to najlepszy przyjaciel. Zatem warto się przyjrzeć szerokiej ofercie i znaleźć ciekawe pozycje dla dziecka. Na przykład w Empik.com można znaleźć odpowiednią książkę w konkretnych kategoriach wiekowych: 0 – 2 lata, 3 – 5 lat, 6 – 8 lat, 9 – 12 lat.

Dzień Dziecka – coś dla skupionych

Trochę z przymrużeniem oka. 😉 Choć niespodzianki, które za chwilę zaproponujemy wymagają skupienia. Idealnym prezentem może być zestaw klocków Lego, zestaw Małego Chemika, puzzle, obrazy malowane po numerkach. Dobra zabawa dla całej rodziny gwarantowana!

Więcej okazji znajdziesz w dedykowanej ofercie goodie.

Powyżej przedstawiliśmy zestaw inspiracji, którymi można zaskoczyć dzieci. W Dzień Dziecka koniecznie zaplanujcie dużo wspólnego czasu i  pamiętajcie, że kiedyś też byliście dziećmi – pozwólcie sobie na mniej powagi i więcej fajnej zabawy! 😉