Pytania i odpowiedzi

Goodie to nowoczesna i przyjazna platforma WWW oraz aplikacja na telefon biorąca pod uwagę lokalizację użytkownika, która prezentuje szeroki wachlarz dostępnych okazji i inspiracji.
Znajdziesz tu informację o zniżkach i promocjach w sklepach, centrach handlowych, restauracjach w określonej lokalizacji oraz sklepach on-line. Sugeruje co kupić na prezent, informuje o nadchodzących wydarzeniach w galeriach handlowych oraz dostępnych w nich okazjach zakupowych.
Są tu wszystkie goodie okazje, ułożone od najnowszych, tak, żeby z łatwością przeglądać co nowego pojawiło się od Twojej ostatniej wizyty. Dzięki temu żadna okazja Cię nie ominie
Znajdziesz tu wszystkie sklepy, które oznaczyłeś jako obserwowane, oraz ich okazje. Dodatkowo, możesz też otrzymywać newsletter oraz powiadomienia z informacjami o nowych okazjach z Twoich marek. Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco, z markami, które lubisz.
Znajdziesz tu wszystkie galerie w Twojej okolicy. Możesz sprawdzić proponowane przez nie okazje albo wybrać te, w których znajdziesz interesujące Cię marki. To idealna pomoc w zakupach.
Wpisz w pole wyszukiwarki nazwę marki lub produktu i zobacz wszystkie zniżki, wydarzenia, nowości, a nawet gazetki, które się z nimi wiążą.
Otwórz szczegóły zniżki i postępuj wg załączonego opisu. Niektóre zniżki są dostępne dla wszystkich, inne mogą być ograniczone posiadaniem kuponu zniżkowego, który uzyskasz klikając w przycisk ‘pokaż kupon’.
Informacje o czasie obowiązywania okazji znajdziesz w jej szczegółach.
Jeżeli okazja straci ważność, nie można z niej już skorzystać. Spiesz się, by nie przegapić żadnej okazji.
Historię ostatnio oglądanych okazji znajdziesz w Menu> Zapisane okazje. Aby mieć dostęp do historii musisz się zalogować.
Zapisane okazje znajdziesz w Menu > Zapisane okazje. Aby móc zapisywać okazje i przeglądać listę zapisanych musisz się zalogować
Jeśli okazja, którą znalazłeś w goodie nie działa powiadom o tym fakcie sklep, w którym chcesz dokonać zakupu. Możesz też wystawić odpowiednią opinię o tej okazji na goodie, by inni użytkownicy mogli o tym przeczytać oraz by pracownicy danej marki mieli możliwość Ci odpowiedzieć.
Użyj przycisku zaloguj w górnej belce menu. Możesz zalogować się za pomocą konta na Facebook lub za pomocą adresu e-mail.
Zarejestrowani użytkownicy mogą więcej. Otrzymasz dostęp do unikalnych kodów promocyjnych, możliwości oceny i pisania komentarzy, otrzymywania powiadomień o najlepszych okazjach oraz zapisywania i odczytywania zapisanych okazji na dowolnym urządzeniu.
Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz chciał korzystać z naszej platformy, poinformuj nas o tym, za pomocą formularza kontaktowego.
Otrzymasz informacje o najpopularniejszych okazjach oraz nowych markach, które dołączyły do goodie. Jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, otrzymasz również informację o nowościach w Twoich markach
Jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem goodie, preferencje newslettera możesz ustalić w Menu > Mój profil. Jeśli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz zapisać się na newsletter w zakładce najnowsze okazje.
Każdy mail, który otrzymasz, zawiera opcję wyłączenia newslettera, który znajdziesz na samym dole wiadomości. Możesz też zmienić swoje preferencje w Menu > Mój profil, jeżeli jesteś zalogowanym użytkownikiem.
Powiadomienia wysyłane są na Twoją aplikację mobilną, jeżeli ją posiadasz. Otrzymasz je, gdy pojawią się nowe okazje lub gdy będziesz w pobliżu galerii handlowej, w której mamy okazje specjalne.
Możesz zrobić to w ustawieniach Twojego telefonu.
Android: Ustawienia > Aplikacje > goodie > Powiadomienia
iOS: Ustawienia > Powiadomienia > goodie
Będziesz otrzymywać je za pomocą wiadomości e-mail oraz powiadomień, o ile masz je włączone. Możesz też sprawdzić okazje w Twoich markach samodzielnie, w zakładce obserwowane.