Goodie: Weekend dziecka w Fabryce Norblina!

1

Logo Goodie
Ulubione

Weekend dziecka w Fabryce Norblina!

Ważna od 2023-06-03 do 2023-06-04, 23:59

Szczegóły promocji Goodie

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto wypełnione śmiechem, zabawą i chęcią sprawienia najmłodszym masy radości. Dlatego w tym roku w Fabryce Norblina czeka na Was z tej okazji fantastyczne, współorganizowane wraz ze Smart Kids Planet otwarte wydarzenie
- Weekend Dziecka! Już 3 i 4 czerwca w godzinach 12:00-17:00 w przestrzeni Fabryki Norblina czeka na Was masa atrakcji, animacji i koncertów:
👉🏻 Malowanie twarzy
Dzień Dziecka to święto dziecięcej wyobraźni! Przy jej użyciu, a także przy wykorzystaniu kolorowych farbek, zamienimy się w różne zwierzęta, postaci z bajek, a nawet w superbohaterów!
👉🏻 Brokatowe tatuaże
Czas na błysk i brokatowe szaleństwo! Ozdobimy nasze ciała lśniącymi tatuażami, które będa przypominać nam o Dniu Dziecka przez całe dwa tygodnie!
👉🏻 Slime!
Co kochają wszystkie dzieci? Ugniatać, mieszać i ściskać! To oznacza, że będziemy wykonywać slime! Sami zdecydujemy o jego kolorze konsystencji oraz zapachu! Nie zapomnimy także o brokacie 😉

👉🏻 Łamigłówki z Muzeum Fabryki Norblina (strefa prowadzona przez Muzeum)
To świetna atrakcja dla każdego małego i dużego bystrzaka! Rozwiążemy liczne zagadki i łamigłówki, a nawet zamienimy się w rzemieślników zajmujących się puncowaniem!

A dodatkowo:

👉🏻 Pokaz Naukowy o 12:30 i 14:30
Któż nie kocha eksperymentować! Szczególnie, gdy w grę wchodzą prawdziwie wybuchowe eksperymenty! Zbadamy właściwości suchego lodu, wykonamy nietypowe bańki mydlane, a także poszalejemy z pianą! Dobra zabawa i nauka w jednym!
👉🏻 Smart Quiz z nagrodami o 14:00 i 16:00
Weź udział w emocjonującym quizie i wygraj specjalne nagrody!
👉🏻 Zwiedzanie Fabryki Norblina o 13:00 i 15:00
Poznaj tajemnice Fabryki Norblina zwiedzając ją z historycznym właścicielem!
👉🏻 Koncert Pauliny „Taraska” Tarasińskiej z zespołem – Koncert najpiękniejszych piosenek z popularnych bajek. | 3.06. 17:00
👉🏻 Koncert Kasi Łaskiej | 04.06 - 17:00
Koncert w którym zabrzmią ulubione przez dzieci utwory z bajek.
👉🏻 Fotobudka z magnesami!|
Zrób zdjęcie i odbierz wyjątkową pamiątkę z tego wydarzenia - oryginalny magnes!
👉🏻 Zgarnij czekoladowe jajko!
Oznacz Smart Kids Planet oraz Fabrykę Norblina w poście lub relacji w mediach społecznościowych i odbierz słodką przekąskę w punkcie Bilety Info!
No i to, co wszystkie maluchy kochają najbardziej, czyli:
DARMOWE przejazdy na karuzeli przez cały weekend dziecka w Fabryce Norblina!

📅 Data rozpoczęcia: sobota, 03 czerwca 2023
Godzina rozpoczęcia: 12:00
📅 Data zakończenia: niedziela, 04 czerwca 2023
📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, FOOD TOWN w Fabryce Norblina (pokaż na mapie)

Wszystkie zniżki Goodie

Opinie o promocji Goodie

Napisz pierwszą recenzję

Goodie to nowoczesna, przyjazna i bezpłatna aplikacja mobilna oraz platforma internetowa, w której znajdziesz zawsze aktualne kody rabatowe, najnowsze gazetki Twoich ulubionych sklepów, atrakcyjne oferty cashback, zniżki, kupony promocyjne i wyprzedaże. Aplikacja goodie pomoże Ci również w trakcie zakupów oferując listy zakupowe, programy lojalnościowe czy możliwość wirtualizacji kart lojalnościowych. Goodie - mądry sposób na zakupy!

2023 © Millennium Goodie Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone