Goodie: Dni Białołęki 2023

2

Logo Goodie
Ulubione

Dni Białołęki 2023

Ważna od 2023-06-16 do 2023-06-18, 23:59

Szczegóły promocji Goodie

⏰Odliczamy czas do Dni Białołęki❗️
Zapraszamy na największe święto dzielnicy.
16-18 czerwca 2023 r. Zaplanowaliśmy aż 3 dni zabawy, koncertów, animacji i pokazów dla mieszkańców dzielnicy i wszystkich innych warszawiaków, którzy mają ochotę świętować z nami.

Dni Białołęki, to największe święto dzielnicy, obchodzone co roku w czerwcu.
W 2023 r. aż 3 dni zabawy, koncertów, animacji i pokazów dla mieszkańców dzielnicy i wszystkich innych warszawiaków, którzy mają ochotę świętować z nami.

Uczta dla ucha w Parku Picassa

W tym roku aż 2 dni koncertów w Parku Picassa! Różnorodność artystyczna zadowoli fanów różnych stylów muzycznych.

🎤Koncertowy weekend rozpocznie Kuba Badach – wokalista jazzowy i kompozytor, laureat nagrody Fryderyka. Później na scenie pojawią się Wilki, które zaprezentują bardziej rockowe brzmienia. Zespół rozpoczął działalność w 1991 roku, ma na koncie 8 albumów studyjnych, więc grono jego fanów to już kolejne pokolenie.

🎤W sobotni wieczór również w Parku Picassa pojawi się młoda wokalistka Bryska. Popularność przyniósł jej utwór „Panika”, który dostał się do Gorącej 20 Radia Eska. Zwieńczeniem drugiego dnia Dni Białołęki będzie koncert Grubsona. Najbardziej znany utwór rapera to „Na szczycie”, który jako pierwszy w historii polskiej muzyki miał ponad milion wyświetleń w serwisie YouTube.

Dla koneserów plenerowych aktywności🌭🍔🍟
O dobrą formę przed latem zadba New Age Fitness. Joga, krav maga, zumba to tylko niektóre z zajęć, które poprowadzą trenerzy z centrum sportowego. Podczas zajęć z kalisteniki w nowej strefie street workout instruktorzy przez cały dzień będą pokazywać jak ćwiczyć z własnym ciałem. Najmłodsi będą mogli poszaleć na dmuchanej zjeżdżalni, pomalować buźkę w kąciku zabaw. Animatorzy zadbają też żeby wyczarować ze skręcanych balonów kształty i zwierzątka o jakich zamarzą najmłodsi. W strefie będzie też można wygrać karnety do klubu oraz sali zabaw i do parku trampolin.

W ciągu dnia zapraszamy do strefy food trucków na bogactwo smakołyków z całego świata. Quesadille, naleśniki, churrosy czy plyndze zawsze znajdą swoich amatorów, a pyszne lody przyjemnie schłodzą po treningu.

Odległe kultury poznamy nie tylko dzięki smakom, ale też muzyce. Ritmo Bloco przeniesie nas na brazylijski sambodrom. Grupa bębniarzy nie tylko zagra, ale też zaprosi na warsztaty gry na bębnach.

Białołęka Pożyteczna

Ostatni dzień święta dzielnicy, to tradycyjnie piknik rodzinny w Parku Henrykowskim. To okazja do poznania białołęckich organizacji pozarządowych, które zaprezentują swoje działania. Ale to nie wszystko. Będą pokazy eksperymentalne z Szalonym Naukowcem, zabawy muzyczne z „Zuzanną Żyrafą”, występy cyrkowe, warsztaty modelarskie i malarski oraz spektakl teatralny dla dzieci. Na zakończenie tego dnia na scenie wystąpi Sydney Polak, który tworzy muzykę z pogranicza reggae, hip-hopu i folku, a publiczności znany jest z piosenek „Chomiczówka” i „Otwieram wino”.

WSTĘP BEZPŁATNY!

📅 Data rozpoczęcia: piątek, 16 czerwca 2023

Godzina rozpoczęcia: 15:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 18 czerwca 2023

📌 Miejsce: Warszawa - Białołęka

Wszystkie zniżki Goodie

Opinie o promocji Goodie

Napisz pierwszą recenzję

Goodie to nowoczesna, przyjazna i bezpłatna aplikacja mobilna oraz platforma internetowa, w której znajdziesz zawsze aktualne kody rabatowe, najnowsze gazetki Twoich ulubionych sklepów, atrakcyjne oferty cashback, zniżki, kupony promocyjne i wyprzedaże. Aplikacja goodie pomoże Ci również w trakcie zakupów oferując listy zakupowe, programy lojalnościowe czy możliwość wirtualizacji kart lojalnościowych. Goodie - mądry sposób na zakupy!

2023 © Millennium Goodie Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone