Jubileusz firmy to dość ważna uroczystość, do której przygotowujemy się nawet przez kilka miesięcy. Podobnie istotnym elementem jest wybór okolicznościowych prezentów. Co kupić na jubileusz firmy? Jaki prezent na 20-lecie firmy będzie odpowiedni?

Warto taką okazję precyzyjnie wykorzystać, ponieważ jest to ważny moment.  Nie tylko dla właścicieli, ale również dla pracowników i wszystkich osób, które czują się związane z firmą i są jej integralną częścią. Postaramy się podpowiedzieć Ci, jaka pamiątka będzie właściwa i trafiona zarówno dla przełożonego, jak i pracownika. Zatem co kupić na jubileusz firmy? 

1. Grawerowana statuetka

To znakomity wybór na prezent na rocznicę firmy. W ofertach różnych specjalistycznych firm znajdziesz złote grawerowane statuetki o różnych kształtach, oraz kryształowe.

Dla wszystkich, którzy uwielbiają wręczać i dostawać oryginalne prezenty, wartym uwagi podarunkiem będzie statuetka z grawerem w kształcie róży. Taki kwiat stanie się pamiątką wspominaną przez długie lata. Możesz oczywiście również kupić w Biedronce żywe kwiaty zielone doniczkowe lub monsterę, które także charakteryzują się  długowiecznością.

2. Karafka ze szklankami

Zdecydowanie jest to elegancki prezent, to również klasyczny i ponadczasowy wybór, który jest ponadto uniwersalny – pasuje bowiem jako prezent dla szefa na 10-lecie firmy, jak i pracowników. W obie strony ten podarek sprawdzi się idealnie, a ponadto zachwyci swoją praktycznością. W takim komplecie znajdziesz zazwyczaj karafkę oraz zestaw szklanek. To prezent dla prawdziwego konesera, któremu sprawi on wiele radości i który z pewnością doceni Twój gest.

Na karafce również może pojawić się grawer z dedykacją, pamiętaj jednak o personalizacji. Koniecznie zawrzyj na na grawerze informację o nazwie i firmy i o konkretnej liczbie związanej z jubileuszem.

3. Kompas i luneta kapitańska

Jeśli zastanawiasz się co kupić na jubileusz firmy swojemu szefowi, to kompas i luneta to moze być strzał w dziesiatkę! Te eleganckie przedmioty ozdobione dodatkowo osobistą dedykacją to symbole przewidywania przyszłości, umiejętności znajdywania suchego lądu w trudnych dla firmy czasach oraz, być może, wypatrywania lepszych czasów.

Bardzo dobrym pomysłem, tak samo jak w przypadku karafki oraz statuetki, będzie naniesienie graweru z osobistą dedykacją.

4. Pióro oraz długopis

Chcesz zapisać się złotymi zgłoskami w historii swojej organizacji? Pióro i długopis renomowanej firmy sprawdzą się doskonale jako prezent jubileuszowy dla firm.

To prezent, którym zdecydowanie można się popisać. Elegancki podarunek, którego osobistą wartość można podkreślić za pomocą dedykacji umieszczonej na pudełku. Taki podarunek na pewno zaskoczy przełożonego i stanie się niezapomnianą pamiątką. To świetny i do tego praktyczny prezent, który sprawdzi się w wielu sytuacjach.

5. Ekskluzywny wazon

Zbliża się ta ważna rocznica, a ty nie masz jeszcze prezentu na 30-lecie firmy? Efektowny szklany wazon zdobiony kryształami to doskonała odpowiedź na Twoje poszukiwania wysokiej klasy upominku.

Tak jak w przypadku wyżej wymienionych prezentów, warto pokusić się o indywidualną grawerowaną dedykację na wazonie, która sprawi, że prezent nabierze osobistego charakteru. Możesz pomyśleć również o dokupieniu jakieś ciekawego drobiazgu korzystając z faktu, że w H&M trwa permanentna wyprzedaż, a obniżki sięgają nawet 70%!

6. Praktyczne gadżety dopasowane do konkretnej branży

Prezenty jubileuszowe dla firm powinny być dopasowane do konkretnej branży. W takim układzie świetną ideą będzie inwestycja w przedmiot na pierwszy rzut oka kojarzący się z danym przedsiębiorstwem i jego działalnością. Jeśli mamy do czynienia z branżą budowlaną, może być to przykładowo miniaturowy model dźwigu czy też koparki.

Najbardziej istotne jest jednak to, by gadżet nie był banalny i wykraczał poza utarte schematy. Dobrze, jeśli jest to coś limitowanego, o dużej indywidualnej wartości. Możesz pomyśleć o eleganckim portfelu, aktówce, czy też zestawie komputerowych akcesoriów, które znajdziesz na stronie AliExpress, dodatkowo otrzymasz do 9% cashback, jeśli skorzystasz z linku goodie.

Praktyczne akcesoria sprawdzją się na prezent dla szefa
Elegancka aktówka przyda się każdemu zapracowanemu szefowi.

7. Drewniana skrzynka na wino z podkową

Taki prezent na pewno przyniesie szczęście firmie, a na dodatek wywoła uśmiech na twarzy każdego znawcy wina. To ciekawy i niestandardowy pomysł na prezent dla szefa z okazji 25-lecia firmy i na inne ważne jubileusze.

W zestawie znajdziesz pudełko z naturalnego drewna na wino z przymocowaną do wieka specjalną mosiężną podkową. Taka elegancka i spersonalizowana skrzynka to kapitalna propozycja na prezent dla szefa na 25-lecie firmy i inne podobne okazje związane z jubileuszami w pracy.

8. Mapa podróży

Ta mapa będzie świetnym pomysłem na prezent jubileuszowy dla każdego globtrotera, przed którym jeszcze wiele nieznanych lądów oraz mórz do odkrycia. Taka mapa to również wspomnienie dawnych podróży i narzędzie do wyznaczania nowych celów.

Nie dość, że taki wyjątkowy podarunek przyjemnie zaskoczy obdarowaną osobę, to na dodatek pozwoli przypomnieć najważniejsze wydarzenia. Na mapie można oznaczać miejsca odwiedzone, planowane oraz te najbardziej wymarzone.

9.  Zegar wiszący

Szczęśliwi czasu nie liczą, ale niech ten czasomierz odmierza czas od sukcesu do sukcesu Twojej firmy. Jest to ekskluzywny pomysł na prezent dla szefa z okazji 25-lecia firmy, który będzie niezapomnianym upominkiem.

Taki zegar posiada drewnianą obudowę, mechanizm kwarcowy, wyposażony jest w szkło mineralne, jest wysokiej klasy, a dedykacja w postaci laserowego graweru może zostać naniesiona na drzwiczkach. To prezent, który gwarantuje najwyższą jakość na całe lata.

Jeśli nadal szukasz inspiracji i zastanawiasz się co kupić na jubileusz firmy, kilka oryginalnych pomysłów podpowiadamy także w artykule TOP 6 prezentów dla szefa. Sprawdź koniecznie!