Walentynki to idealna okazja, żeby wyrazić uczucia swojej Drugiej Połówce. Nie zawsze jest jednak łatwo znaleźć prezent, który będzie pasował do osobowości, zainteresowań i gustu osoby obdarowanej. Dlatego przygotowaliśmy TOP 10 pomysłów na uniwersalne prezenty na Walentynki, które na pewno ucieszą Twoją Połówkę.

Kwiaty

Nic zaskakującego – bukiet lub kwiaty w doniczce to klasyczny i niezawodny prezent na Walentynki. Możesz wybrać ulubione kwiaty Twojej Połówki lub postawić na klasyczne czerwone róże, które są symbolem miłości. Kwiaty ładnie pachną, a oprócz tego są pięknym elementem dekoracyjnym, które jeszcze długo będą przypominać o bliskiej osobie. Kwiaty można podarować osobiście lub zamówić dostawę kurierem, żeby walentynkowo zaskoczyć swoją Połówkę.

Czekoladki

Zawsze trendy, czekoladki są bardzo dobrym wyborem. Wszyscy dobrze wiemy, że czekolada, to źródło endorfin, czyli hormonów szczęścia. A dostając taki prezent od ukochanej osoby, poziom endorfin wzrasta co najmniej dwukrotnie. 😉 Można wybierać spośród szerokiej palety – klasyczne opakowanie w kształcie serca, z nadzieniem, napisem… Można też ułożyć z czekoladek życzenia.

Biżuteria

Elegancka, trwała i niesie w sobie wartość sentymentalną. Dobry prezent na Walentynki zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny. Ciekawym pomysłem będzie grawer lub zamówienie akcesoriów dla par, np. bransoletek magnetycznych. Ładna biżuteria będzie przypominać o Tobie za każdym razem, gdy Twoja Połówka będzie ją zakładać.

Perfumy

Zmysłowy prezent dla par, które dobrze znają swoje gusta i preferencje zapachowe. Taki prezent z pewnością będzie długo służył i będzie przydatny w każdej sytuacji – codziennie lub do wyjątkowych okazji życiowych.

Książka

Idealny prezent dla miłośników czytania. Jest źródłem wiedzy, ale też rozrywki. Najlepiej wybrać prezent, który będzie odpowiadał zainteresowaniom Twojej Połówki. Można też zastanowić się nad wspólnymi wieczorami literackimi, podczas których będziecie sobie czytać i dzielić się wrażeniami.

Album ze wspólnymi zdjęciami

Coś, co wzruszy każdego. Świetna pamiątka  wspólnej historii, która pokazuje Wasze najlepsze chwile – podróże, wydarzenia specjalne itp. Można zrobić wersję klasyczną – wybrać odpowiedni album i wydrukować zdjęcia. Można też wybrać wersję współczesną, czyli gotowy szablon online i zdjęcia, które mają tam się znaleźć. Taki album wygląda jak książka, która zawiera nadrukowane na kartki zdjęcia.

Bilet do teatru, kina lub na koncert

Taki prezent zapewni świetną rozrywkę lub też umożliwi obcowanie z kulturą wysoką. Wybierz to, co będzie odpowiadało waszym gustom i zainteresowaniom. Można też zaryzykować i wybrać coś zupełnie innego. Być może nowy gatunek muzyczny lub teatralny przypadnie Wam do gustu.

Kosmetyki

Uniwersalny i praktyczny prezent, który można dostosować do typu cery, włosów i generalnie urody. Można zastanowić się nad kosmetykami do pielęgnacji lub makijażu. Warto też rozważyć opcję zestawów robionych ręcznie. A jeżeli pozwala czas i umiejętności – spróbuj zrobić kosmetyki własnoręcznie. Druga Połówka z pewnością doceni Twój wysiłek i zaangażowanie. 

Voucher

Ciekawym prezentem z pewnością będzie voucher. Może to być m.in. wyjście do SPA, kolacji we dwoje lub warsztaty kulinarne. Kieruj się wyobraźnią i zainteresowaniami bliskiej osoby, żeby przygotować naprawdę wyjątkowy prezent.

Gadżety

Coś dla miłośników i miłośniczek technologii. Smartwatch, nowe słuchawki, głośnik, ebook… Wybór jest szeroki, a wybrany prezent na pewno zaskoczy bliską osobę!Walentynki to piękna okazja, żeby spędzić czas z bliską osobą. A przygotowana niespodzianka będzie miłym dodatkiem. Jeszcze więcej pomysłów na  prezent znajdziesz w goodie.