Po sukcesie pierwszej edycji, „Teatr na leżakach” po raz drugi zagości pod Magnolia Park w ostatni lipcowy weekend czyli 27-28.07 o godzinie 20:30, na placu przed Magnolia Park od strony ulicy Legnickiej.

W sobotę 27 lipca zapraszamy na Wyjowisko, które przywoła sielską atmosferę krainy, gdzie żywot upływa na ucztowaniu i grach miłosnych. Wszystko podkreślają biesiadne pieśni Stanisława Moniuszki i Fryderyka Chopina. Nie zabraknie również tańców narodowych.

Drugim spektaklem, w niedzielę 28 lipca, będzie Wodewil Warszawski – spektakl wypełniony piosenkami i muzyką na żywo oraz polkami i walczykami wytańczonymi przez aktorów. Widowisko zachwyci wszystkich tych, którzy chcieliby przenieść się do przedwojennych czasów. Zapraszamy na plac przed Magnolia Park!

Nie przegap niczego!

Chcesz dowiadywać się o akcjach specjalnych w Twoim ulubionym centrum handlowym z wyprzedzeniem? Załóż Kartę Stałego Klienta Magnolia Park! Zainstaluj aplikację goodie i załóż w niej kartę wybranej galerii. Dzięki temu nie tylko otrzymasz powiadomienia o ciekawych wydarzeniach, ale też informacje o wyprzedażach i promocjach. Z kartą zyskasz też dodatkowe zniżki i oferty specjalne! Dzięki goodie nie musisz pamiętać o zabraniu karty z domu, bo masz ja zawsze przy sobie – w swoim smatfonie.

https://youtu.be/tTlt_t5S0zo

Sprawdź też: