Podczas tegorocznych wakacji Port Łódź z myślą o Klientach przygotował różnorodne atrakcje. Na urokliwym Patio znajduje się strefa relaksu, dmuchany zamek dla maluchów, piaskownica oraz największa atrakcja i hit wakacji – bezpłatna i czynna codziennie wrotkarnia „pod chmurką”.

WROTKOWISKO NA PATIO

Na Patio Portu Łódź przez całe wakacje działa bezpłatne wrotkowisko. To tu przez cały tydzień (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) w godzinach 12:00 – 20:00 można do woli szaleć na wrotkach na profesjonalnym torze o wielkości 200 mkw. Na Patio znajduje się też wypożyczalnia sprzętu, w której do dyspozycji są wrotki w różnych rozmiarach, kaski i ochraniacze. Dodatkowo, w soboty i niedziele handlowe można skorzystać z bezpłatnej pomocy instruktorów, którzy służą wsparciem każdemu, kto podejmuje pierwsze próby jazdy lub chce podszkolić swoją technikę poruszania się na ośmiu kółkach. Do korzystania z wrotkarni Centrum zachęca także grupy zorganizowane, kontakt w celu rezerwacji torowiska dostępny jest na stronie kolowrotki.com.pl.

STREFA RELAKSU I ZABAW DLA DZIECI

Na wszystkich spragnionych relaksu, na Patio w otoczeniu urokliwej fontanny czekają leżaki, kosze plażowe oraz hamaki, w których można się wygodnie położyć i oddać słodkiemu wakacyjnemu lenistwu! Osoby, które lubią wypoczywać aktywnie, mogą z kolei skorzystać z boiska do gry w siatkówkę plażową oraz boiska do gry w koszykówkę. Na terenach zewnętrznych zagramy w tenisa stołowego, poćwiczymy w plenerowej siłowni, a także spędzimy aktywnie czas ze swoim czworonożnych przyjacielem w profesjonalnej strefie treningowej. Na dzieci czeka natomiast wielki dmuchany zamek i piaskownica z foremkami do lepienia babek. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

SALA ZABAW

A co gdy pogoda nie dopisze? Wtedy zapraszamy do sali zabaw Port Łódź Junior, która podczas wakacji czynna jest przez cały tydzień (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) w godzinach 10:00 – 20:00. Dedykowana jest dzieciom w przedziale wiekowym od 3 do 10 lat.

W najbliższych dniach animatorki Juniora zaplanowały dla wszystkich maluchów nie lada atrakcję – pełną przygód wycieczkę do samego Paryża! Podczas „wyprawy” do Francji na dzieci czekać będzie mnóstwo wyzwań. Najmłodsi zbudują wieżę Eiffla oraz przygotują wystawę obrazów swojego autorstwa, która pojawi się w „juniorowym” Luwrze. Animatorki, jak zwykle, przygotowały dla maluchów również wiele pełnych śmiechu zabaw i konkurencji m. in. łowienie francuskich żab czy wyścigi ślimaków. Na pamiątkę tej fascynującej przygody, na zajęciach plastycznych dzieci będą mogły wykonać swoje własne ślimaczki, które zabiorą ze sobą do domu.

Nie przegap niczego!

Port Łódź to Twoja ulubiona galeria handlowa? Koniecznie załóż Kartę Sałego Klienta Port Łódź i korzystaj ze specjalnych benefitów tylko dla jej posiadaczy! Załóż kartę w aplikacji goodie, aby nie musieć nosić plastikowej karty w portfelu, a mieć ją zawsze przy sobie – w smartfonie. Z kartą otrzymasz specjalne rabaty, a aplikacja wyśle Ci powiadomienia o nowych promocjach i ciekawych wydarzeniach. Dzięki temu nie przegapisz żadnej okazji!

Masz już za dużo kart lojalnościowych w portfelu? Przenieś plastikowe karty do goodie>>

https://youtu.be/tTlt_t5S0zo

Sprawdź też: