Z okazji miliona pobrań aplikacji mobilnej goodie, zorganizowaliśmy kreatywną zabawę na Instagramie. Nagrodą w konkursie “Pokaż milion” były słuchawki bezprzewodowe SONY i bilety do sieci kin Cinema City! Zobacz zwycięskie prace.

Konkurs “Pokaż milion” na profilu @goodie.pl na Instagramie trwał od 22 lutego do 4 marca 2019 r. Zadanie konkursowe polegało na jak najciekawszym przedstawieniu 1 miliona. Dokładnie tyle razy pobrano bezpłatną aplikacje zakupową goodie w lutym. Swoją popularność goodie zawdzięcza licznym udogodnieniom, jakie zapewnia użytkownikom. Intuicyjna aplikacja i wygodna strona www.goodie.pl to bezcenne źródło najlepszych promocji i kuponów rabatowych najpopularniejszych sklepów, gazetki największych sieci handlowych. Goodie udostępnia również  program cashback. umożliwiając zarabianie na zakupach online.

Platforma zyskuje coraz więcej fanów, również w mediach społecznościowych. Z okazji miliona pobrań postanowiliśmy zaprosić fanów na Instagramie do wspólnego świętowania i udziału w konkursie “Pokaż milion”! Uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością i zgłosili bardzo ciekawe prace. Spośród autorów wybraliśmy 3 osoby, które otrzymały nagrody:

Nagrodę główną – słuchawki bezprzewodowe SONY MDR-ZX330BT otrzymała @joannazpolszy

Wyróżnienia – bilety do sieci kin Cinema City otrzymali:
@never_give_up_398

oraz @marcinv22

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zgłoszone prace i gratulujemy zwycięzcom!

Dlaczego warto korzystać z goodie?

Co nas wyróżnia? Aplikacja goodie i strona internetowa www.goodie.pl to bezcenne źródło informacji o promocjach w najpopularniejszych sklepach w całej Polsce. Platforma dostosowuje się do preferencji i lokalizacji użytkownika, dając dostęp do 1150 marek sklepów stacjonarnych, internetowych i restauracji oraz 2500 ofert rabatowych. Goodie pozwala także oszczędzać podczas zakupów online, dzięki uruchomionej w 2018 roku usłudze cashback. Goodie współpracuje już z 40 galeriami w całej Polsce, których klienci mogą błyskawicznie założyć w aplikacji kartę lojalnościową danego centrum i cieszyć się zniżkami oraz ofertami specjalnymi. Takich kart w goodie założono już ponad 400 tys. Od grudnia 2018 r. goodie pozwala także na przenoszenie do smartfona kart lojalnościowych, dzięki czemu nie trzeba ich nosić w portfelu.

https://youtu.be/tTlt_t5S0zo