goodie pobiło kolejny rekord! Aplikację, która jest niezastąpionym przewodnikiem po świecie zakupów, pobrano już milion razy. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs fotograficzny na Instagramie! Możecie wygrać słuchawki bezprzewodowe SONY i bilety do sieci kin Cinema City!

Goodie zyskuje coraz większą popularność, o czym świadczy kolejny rekord pobrań. W nieco ponad 2 lata stało się jedną z najpopularniejszych platform zakupowych w Polsce. Goodie to odpowiedź na potrzeby smart shopperów i nowoczesnych konsumentów korzystających z najnowszych technologii na co dzień. Dzięki licznym udogodnieniom zakupy z goodie stają się szybsze, bardziej komfortowe i tańsze. Intuicyjna aplikacja i wygodna strona www.goodie.pl pozwalają szybko znaleźć najlepsze oferty i gazetki najpopularniejszych sklepów, zbierać pieczątki w programach lojalnościowych i zarabiać na zakupach internetowych z programem cashback. Dołącz do użytkowników goodie już dziś i zobacz, jak wiele możesz zyskać!

Pokaż milion i wygraj nagrody!

Nagroda główna: bezprzewodowe słuchawki SONY MDR-ZX330BT

Świętuj sukces razem z nami i dołącz do zabawy! Jeśli jeszcze nie śledzisz nas na Instagramie, to polub profil goodie. A następnie pokaż “milion” najkreatywniej jak potrafisz. Opublikuj zdjęcie na swoim profilu i oznacz je hasztagiem #miliongoodie. Wybierzemy najciekawsze pomysły i opublikujemy je na naszym blogu. A autora najbardziej kreatywnej pracy nagrodzimy słuchawkami bezprzewodowymi SONY MDR-ZX330BT. Dodatkowo 10 autorów wyróżnionych prac otrzyma pojedyncze bilety do sieci kin Cinema City na film 2D. Na zdjęcia czekamy do 4 marca 2019 r. do godz. 10:00.

Regulamin Konkursu

Dlaczego warto korzystać z goodie?

Co nas wyróżnia? Aplikacja goodie i strona internetowa www.goodie.pl to bezcenne źródło informacji o promocjach w najpopularniejszych sklepach w całej Polsce. Platforma dostosowuje się do preferencji i lokalizacji użytkownika, dając dostęp do 1150 marek sklepów stacjonarnych, internetowych i restauracji oraz 2500 ofert rabatowych. Goodie pozwala także oszczędzać podczas zakupów online, dzięki uruchomionej w 2018 roku usłudze cashback. Goodie współpracuje już z 40 galeriami w całej Polsce, których klienci mogą błyskawicznie założyć w aplikacji kartę lojalnościową danego centrum i cieszyć się zniżkami oraz ofertami specjalnymi. Takich kart w goodie założono już ponad 400 tys. Od grudnia 2018 r. goodie pozwala także na przenoszenie do smartfona kart lojalnościowych, dzięki czemu nie trzeba ich nosić w portfelu.

https://youtu.be/tTlt_t5S0zo