Autodrom, szybka kolejka górska, wahadło extreme, bajkowy pociąg dla dzieci, trampoliny, karuzele, a także….. wielki dinozaur – te i inne atrakcje pojawią się już 19 lipca na parkingu VIVO! Krosno.

Do Centrum Handlowego zawita bowiem Wesołe Miasteczko, które będzie czynne aż do 28 lipca. Podobnie jak w ubiegłym roku wakacyjny czas w VIVO! Krosno upłynie pod znakiem doskonałej zabawy dla całej rodziny. Wszystko to za sprawą mobilnego Wesołego Miasteczka, które w dniach 19-28 lipca pojawi się na parkingu przed Centrum Handlowym.

Na całą rodzinę czekać tu będzie mnóstwo atrakcji, m.in.: autodrom, w którym każde dziecko będzie mogło poczuć się jak prawdziwy kierowca, przejażdżka bajkowym pociągiem, trampoliny czy szybka kolejka górska. Dla miłośników ekstremalnych wrażeń przygotowana zostanie wyjątkowa karuzela/wahadło – Extreme. Na terenie Parku Rozrywki pojawi się również wielka postać dinozaura. Śmiałkowie będą mogli odbyć tu wycieczkę pełną efektów specjalnych przez wnętrze olbrzyma. Jest to jedyna taka atrakcja w Europie Środkowej.

Cieszymy się, że to właśnie przed naszym centrum handlowym pojawi się Wesołe Miasteczko, które zawita do Krosna. Przez 10 dni nasi klienci będą mogli skorzystać tu z wielu interesujących urządzeń i atrakcji. Liczę, że Park Rozrywki będzie się cieszył dużym zainteresowaniem zarówno wśród najmłodszych, jak i ich rodziców, a wspólnie spędzony czas na długo zostanie w pamięci – mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.

Bilety do Wesołego Miasteczka będzie można nabyć w kasach Parku Rozrywki a także wygrać w konkursach organizowanych na naszym profilu facebook Centrum Handlowego VIVO! Krosno oraz lokalnych mediach.

Nie przegap niczego!

Chcesz wiedzieć pierwszy o akcjach specjalnych w swojej ulubionej galerii handlowej? Załóż Kartę Stałego Klienta VIVO! Krosno, a otrzymasz powiadomienia o nadchodących wydarzeniach. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację goodie i w zakładce “Karty” dodasz kartę wybranego centrum. Z kartą zyskasz też atrakcyjne rabaty na zakupy. Dzięki powiadomieniom w goodie nie przegapisz żadnej okazji ani wydarzenia!

Masz już za dużo kart lojalnościowych w portfelu? Przenieś plastikowe karty do goodie>>

https://youtu.be/tTlt_t5S0zo