Polska rodzina średnio miesięcznie wydaje 750 zł na zakupy spożywcze. Czy wiesz, że część tych pieniędzy możesz dostać z powrotem? Zobacz jak korzystając z programu cashback w goodie, otrzymać 20% zwrotu wydatków na frisco.pl.

Trudno ograniczyć codzienne wydatki, gdyż dotyczą one najpotrzebniejszych produktów. Jak więc wydawać mniej na artykuły spożywcze, a nawet nieco zarobić? Mamy dobrą wiadomość – takim rozwiązaniem jest program cashback w bezpłatnej aplikacji goodie. Robiąc zakupy online, np. na frisco.pl możesz, otrzymać nawet 100 zł zwrotu!

To całkiem proste – wystarczy przejść do sklepu frisco.pl z aplikacji lub strony goodie.pl, zrobić zakupy i czekać na zwrot pieniędzy (tutaj przeczytasz więcej, jak zarabiać na zakupach z cashbackiem). Zakupy internetowe świetnie sprawdzają się zarówno w tygodniu, jak i w weekendy, zwłaszcza niehandlowe niedziele, a także przed większymi, świątecznymi przygotowaniami. Unikasz kolejek, tłumów, dźwigania – kupujesz wszystko, czego potrzebujesz, nie wychodząc z domu. Sklepy internetowe to przede wszystkim duży wybór produktów, zwłaszcza ekologicznych, atrakcyjne ceny i dostawa do domu w dogodnym czasie. A dzięki programowi cashback w goodie dodatkowo zyskujesz zwrot części wydatków!

Jeszcze nieprzekonany? Pozwól, że pokażemy Ci na przykładowym koszyku, ile możesz zarobić na pierwszych zakupach we frisco.pl, korzystając z promocji i podwyższonego zwrotu. Dla nowych klientów frisco.pl oferuje cashback w wysokości 20%*. Aby obliczyć, ile zaoszczędzisz, uwzględnij ceny netto (patrz tabelka poniżej).

tabelka_frisco_cashback_goodieOszczędzanie pieniędzy nie zawsze jest łatwe, ale zakupy spożywcze musi robić każdy, warto więc je robić je w taki sposób, by przy okazji na nich zarabiać. Cashback to najprostsze rozwiązanie! Zamiast iść bezpośrednio do strony internetowej sklepu, wchodzisz do niej przez aplikację goodie. Robiąc zakupy we frisco.pl z programem cashback w goodie, na pierwsze zakupy otrzymujesz teraz 20%* zwrotu, a na każde kolejne zamówienie 3%.

Co warto wiedzieć o programie cashback:

  • Jeśli porównujesz ceny w różnych sklepach, upewnij się, że na wybrany sklep wszedłeś bezpośrednio z aplikacji lub strony goodie.pl. W ten sposób unikasz ryzyka, że Twoja ścieżka zostanie zagubiona.
  • Cashback jest naliczany od cen netto, bez kosztów dostawy
  • Zwrot pojawi się na Twoim koncie goodie jako „Oczekujący” w ciągu 1 dnia roboczego od dokonania transakcji
  • Czas oczekiwania na zatwierdzenie środków do wypłaty wynosi średnio 30-60 dni, co jest związane z polityką sklepów dotyczącą zwrotów, reklamacji i możliwości odstąpienia od umowy.

*Oferta ważna na terenie Warszawy i okolic od 1.11.2018 do 30.11.2018 r., dotyczy wyłącznie nowych klientów frisco.pl. Rabat 20% naliczany jest od cen netto, bez kosztów dostawy. Po zakończeniu promocji nowi klienci otrzymują 6% zwrotu na pierwsze zakupy i 3% na kolejne.