Koniec roku to czas wyprzedaży i przedświątecznych zakupów. Trudno o lepszy moment na szukanie prezentów i wymarzonych produktów niż Black Friday 2021. W tym roku Czarny Piątek wypada 26 listopada, a poprzedza go cały tydzień wyjątkowych okazji. Gdzie szukać najlepszych promocji?

Black Week i Black Friday 2021 coraz bliżej. Aby przygotować się na jedno z najpopularniejszych wydarzeń zakupowych w roku stworzyliśmy praktyczny przewodnik po najlepszych okazjach! Zobacz już teraz, jakich promocji nie możesz przegapić w tym roku.

Jak Black Friday zyskał swoją nazwę?

Historia Czarnego Piątku jest długa i ma co najmniej kilka różnych wersji. Jednak nazwa Black Friday najczęściej wiązana jest z jedną anegdotą. Gdy sprzedaż detaliczna zyskiwała na popularności, Amerykanie tradycyjnie tłumnie ruszali na zakupy w piątek, po Święcie Dziękczynienia. W ten sposób dzień ten stał się jednym z najbardziej dochodowych dni w roku. Ponieważ księgowi używają koloru czerwonego, by wykazać stratę (podczas rejestrowania wpisów w księgach), a czarnego, by oznaczyć zysk, nazwa przyjęła się jako Czarny Piątek.

Kupować już teraz, czy czekać na Black Friday 2021?

Od co najmniej kilku lat utarło się, że dzień najlepszych okazji – Black Friday -poprzedza cały tydzień wyprzedaży. Wielu sprzedawców próbuje przyciągnąć jeszcze więcej klientów, dlatego wypuszcza wczesne oferty. W związku z tym, czy warto czekać na finałową wyprzedaż, czy lepiej korzystać z okazji już teraz?

Trzeba pamiętać, że strategie sprzedawców są różne, a rabaty na Black Week niemal dorównują tym na Black Friday 2021. Jeśli oferta spełnia Twoje oczekiwania lepiej od razu skorzystać z nadarzającej się okazji. Nie ma bowiem gwarancji, że dany produkt wróci do oferty na Czarny Piątek 2021 lub, że do tego czasu zapasy się nie wyczerpią.

Kup prezenty podczas Black Week 2021

Cały tydzień promocji to okazja, by przejrzeć wszystkie interesujące oferty i porównać produkty. To też szansa, by tym razem wcześniej zaplanować świąteczne prezenty. Zwróć uwagę, że w tym roku szczególnie mogą wystąpić problemy z dostawą na czas. Dlatego warto już teraz zacząć realizować świąteczną listę zakupów. Zwłaszcza, że w tym momencie masz szansę na podwójny zysk.

Korzystaj z ofert zamieszczonych na goodie i odzyskuj część wydanych środków, dzięki opcji cashback. Za zrealizowanie transakcji przez goodie cashback możesz odebrać nawet do 25% zwrotu. W połączeniu z rabatami uda Ci się oszczędzić jeszcze więcej!

Najlepsze promocje na Black Week 2021

Listopadowe święto wyprzedaży jest już tak popularne, że promocje i rabaty znajdziemy niemal w każdej kategorii produktów. Do bestsellerów należą oczywiście elektronika, sprzęt RTV AGD, kosmetyki czy moda. Ale warto również  sprawdzić oferty np. artykułów gospodarstwa domowego czy zabawek. Zwłaszcza, że zbliżają się Mikołajki i Święta, czyli czas, kiedy dzieci najbardziej czekają na prezenty, a my chętnie dekorujemy domy.

Jeśli w najbliższym czasie planujesz zrobić komuś oryginalny prezent, możesz skorzystać z rabatów i podarować np. voucher na usługi kosmetyczne lub masaż. Sprawdź oferty dostępne na Groupon.pl, bo równocześnie możesz zyskać do 9% cashbacku.

Co kupować na Black Friday 2021?

Ponieważ rabaty podczas Black Friday potrafią sięgać nawet 90%, warto rozważyć kupno sprzętu i urządzeń o większej wartości. Zniżka na takich produktach może okazać się imponująca. Oferty, które cieszą się największą popularnością w tej kategorii dotyczą: telewizorów, laptopów, smartfonów, tabletów, konsol do gier i smartwatchy. Jest to też okazja, by wymienić zasłużony sprzęt na najnowszy model. Pamiętaj! Starsze, ale działające urządzenia możesz oddać dla potrzebujących na rozmaitych grupach lub bezpośrednio do fundacji.

Ze względu na wysokie rabaty podczas Black Friday 2021 opłaca się kupować właściwie wszystkie te produkty, które od dawna czekały na Twojej liście. Poza sprzętami mogą to być także kiedyś wypatrzona sukienka lub buty. Zniżki oferowane przez konkretne marki obejmują wiele kolekcji, także tych aktualnych. Do najczęściej kupowanych podczas wyprzedaży należą też kosmetyki. Jeśli chcesz zrobić sobie zapas ulubionych produktów lub wypróbować nowe, to jest to właśnie ten moment na zakupy.

Chcesz zobaczyć wszystkie dostępne oferty? Nie szukaj daleko! Wszystkie najlepsze okazje z kategorii: elektronika, moda, sport i rekreacja, kosmetyki, zabawki oraz dom i ogród, znajdziesz w jednym miejscu.

Sklepy, które uczestniczą w programie goodie cashback:

Elektronika: 

Moda:

Kosmetyki:

Dom i ogród: 

Sport i rekreacja: 

Każdego dnia pojawia się coraz więcej ofert na Black Week i Black Friday 2021, dlatego dodaj stronę goodie do zakładek i zaglądaj tu ponownie. Nie zapomnij polubić w aplikacji goodie swojej ulubionej marki. Zrobisz to za pomocą kliknięcia w serduszko „❤” przy konkretnej nazwie. W ten sposób będziesz otrzymywać powiadomienia o najlepszych promocjach.