Black Friday w 2023 roku przypada 24 listopada, a Cyber Monday będziemy obchodzić 27 listopada. W tych dniach obniżki w polskich sklepach wynoszą nawet 80% i właśnie wtedy warto zrobić nie tylko świąteczne zakupy, ale również wymienić telewizor, kupić nowy garnitur czy płytki do łazienki. 🙂

 

Black Friday i Cyber Monday to dni, w których promocje w sklepach są najwyższe w ciągu całego roku, dlatego jeśli czeka Cię rychły zakup lodówki, odkurzacza, laptopa czy nowej torebki, to warto kupić je właśnie wtedy!

DLACZEGO WARTO?

Mimo że zniżki w Polsce nie są tak wysokie jak za oceanem, to sprytnie łącząc promocje Black Friday i Cyber Monday z kodami rabatowymi oraz cashbackiem goodie, możemy zrobić zakupy naprawdę w niewiarygodnie niskich cenach.

CO TO JEST BLACK FRIDAY?

To największy na świecie dzień wyprzedaży. Polska przejęła ten zwyczaj ze Stanów Zjednoczonych, gdzie wyznacza on początek bożonarodzeniowych zakupów. Tego dnia obniżki w amerykańskich sklepach sięgają nawet 90%. W tym roku święto to przypada 24 listopada i nad Wisłą jest już równie wyczekiwane co za oceanem.

CYBER MONDAY?

Cyber Monday to święto wyprzedaży, w którym zniżki oferują głównie sklepy internetowe nastawione na technologię. Tego dnia taniej kupimy laptopy, smartfony, aparaty fotograficzne, sprzęt audio, konsole do gier czy oprogramowanie.

JAK NIE OSZALEĆ? LISTA ZAKUPÓW

W Black Friday i Cyber Monday najwięcej zyskują przygotowani. Lista zakupów oraz osobny budżet pomogą nam nie ulec emocjom i kupić naprawdę to, czego potrzebujemy. Dlatego zawczasu przemyśl, na co chcesz zapolować w czasie promocji. Znajdź konkretne, interesujące Cię modele, wypisz parametry poszukiwanego sprzętu i miej przygotowaną kartkę z listą zakupów. Sprawdź również ceny poszukiwanych modeli jeszcze przed promocją, by w dzień promocji faktycznie mieć pewność, że kupujesz dane produkty taniej. Może się bowiem okazać, że dany sklep kilka dni przed obniżką znacznie podwyższył ceny i warto poszukać tych produktów pod innym adresem.

BLACK FRIDAY 2023 – JAKIE PROMOCJE?

Podczas Black Friday w promocji kupimy odzież, buty, akcesoria, kosmetyki, zabawki, wyposażenie domu takie jak meble czy artykuły remontowe. Sklepy będą informowały o swoich promocjach na kilka tygodni przed Black Friday.

JAKIE PROMOCJE W CYBER MONDAY 2023?

Tego dnia warto zapolować na sprzęt elektroniczny. Promocji możemy spodziewać się również na oprogramowanie. Jeżeli planujesz nabyć jakiś określony sprzęt, to cybernetyczny poniedziałek będzie dobrym momentem na zakup m.in. telewizora, nowego smartfona lub innych produktów elektronicznych.

JAK DODATKOWO OBNIŻYĆ CENY?

Zniżki w Black Friday czy Cyber Monday to niejedyny sposób na obniżenie końcowej ceny produktu. Zanim dokonasz zakupu, warto przeszukać internet pod kątem kodów rabatowych w danym sklepie i wypisać je na kartce. Być może będą one działać jednocześnie z innymi promocjami. Listę kodów warto przygotować dzień wcześniej, a same zakupy robić szybko, ponieważ może się okazać, że poszukiwany towar zostanie wyprzedany błyskawicznie.

Jak otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy?

Kolejną wskazówką, która pozwoli uzyskać częściowy zwrot kwoty zakupu, jest skorzystanie z cashbacku goodie. Wystarczy, że założysz konto na goodie i zamiast kupować bezpośrednio w sklepie, wejdziesz do niego przez naszą stronę. Dowiedz się więcej o tym, jak działa goodie cashback zawczasu, by w dzień wielkich zniżek skorzystać z maksymalnej liczby promocji!!

Edycja Black Friday 2023 coraz bliżej! Wszystkie najlepsze oferty wyprzedaży znajdziesz  na goodie. Nie przegap okazji!