Nie masz czasu czytać książek? Jesteś tak zmęczony po pracy, że zasypiasz, gdy tylko przeczytasz kilka linijek tekstu? Zacznij słuchać książek! Dzięki audiobookom możesz być na bieżąco z nowościami wydawniczymi, jak i nadrobić zaległości z klasyki. Sprawdź, dlaczego warto zacząć słuchać audiobooków i listę najpopularniejszych tytułów.

Audiobooki to fantastyczna alternatywa dla tradycyjnych książek. Możesz ich słuchać w drodze do pracy, zarówno prowadząc samochód, jadąc w tramwaju na uczelnię czy na rowerze do szkoły. Umilą Ci długą podróż pociągiem, są również wspaniałym kompanem podczas domowych obowiązków (co powiesz na „Mistrza i Małgorzatę” w interpretacji wspaniałego Wiktora Zborowskiego podczas odkurzania?). Audiobooki to coś więcej niż książka do słuchania. Dzięki ciekawym głosom wybitnych aktorów i lektorów, treści zyskują nowego wymiaru. Głos aktora potrafi wydobyć głębię postaci, dodać barwności postaciom i lepiej zinterpretować przekaz. Audiobooki to prawdziwa uczta dla uszu i duszy! Ale też wygodna metoda nauki języków obcych.

W księgarniach znajdziesz bogaty wybór książek do słuchania zarówno na nośnikach CD, jak i w postaci plików MP3 do pobrania. Aby słuchać książki wystarczy więc smartphone. Oto książki, których warto wysłuchać nie tylko ze względu na walory literackie, ale i fantastyczną interpretację lektorów. Znajdziesz tu zarówno nowości, jak i klasyki oraz szkolne lektury.

Oto 10 polecanych audiobooków:

 1. Trylogia: Ogniem i mieczem. Potop. Pan Wołodyjowski; Henryk Sienkiewicz
  Czytają: Krzysztof Globisz, Marek Walczak, Wiktor Zborowski
 2. Mistrz i Małgorzata; Michaił Bułhakow
  Czyta: Wiktor Zborowski
 3. Becoming. Moja historia; Michelle Obama
  Czyta: Agata Kulesza
 4. Przed końcem zimy; Bernard MacLaverty
  Czyta: Joanna Moro
 5. Kamienie na szaniec; Aleksander Kamiński
  Czyta: Jerzy Zelnik
 6. Kontratyp; Remigiusz Mróz
  Czyta: Krzysztof Gosztyła
 7. 21 lekcji na XXI wiek; Yuval Noah Harari
  Czyta: Roch Siemianowski
 8. Roztopy; Jędrzej Pasierski
  Czyta: Janusz Zadura
 9. Goniąc czarne jednorożce. Jak polski Wilk z Wall Street został afrykańskim terrorystą; Marek Zmysłowski
  Czyta: Kamil Kula
 10. Podróże z Herodotem, Ryszard Kapuściński
  Czyta: Stanisław Brejdygant

Ranking na podstawie listy bestsellerów serwisu publio.pl

Jak tanio kupować książki, ebooki i audiobooki?

Jeśli nie lubisz przepłacać to zacznij korzystać z bezpłatnej aplikacji zakupowej goodie. Zarówno w aplikacji jak i na stronie www.goodie.pl znajdziesz promocje najpopularniejszych sklepów i księgarni stacjonarnych oraz internetowych. Dodaj wybrane sklepy do ulubionych, a otrzymasz powiadomienie PUSH, gdy pojawia się nowe oferty. Na goodie znajdziesz oferty takich księgarni, jak np.: Aros, audioteka.pl, Empik, merlin.pl, ravelo.pl, bonito.pl, matras.pl, Świat Książki czy virtualo.pl. Dzięki temu nie przegapisz najlepszych okazji. Dodatkowo jako użytkownik goodie możesz korzystać z dedykowanych zniżek i kuponów rabatowych, np. 20% rabatu na e-booki i audiobooki na publio.pl.

Najtaniej kupisz książki, e-booki oraz audiobooki w internetowych księgarniach. Dzięki programowi cashback w goodie możesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze. Wystarczy, że kupisz książki w sklepach biorących udział w programie, a otrzymasz zwrot części wydatków. Co więcej cashback łączy się z promocjami dostępnymi na goodie, więc możesz zaoszczędzić podwójnie!

Wybrane księgarnie w programie goodie cashback:

Więcej o tym, jak zyskać z cashbackiem przeczytasz tutaj!