Media Expert: Do -11% na MacBook do pracy i do nauki

1

Logo Media Expert
Ulubione

Do -11%na MacBook do pracy i do nauki

Ważna od 2023-09-19 do 2023-09-30, 23:59

Szczegóły promocji Media Expert

Kup MacBook do pracy i do nauki ze zniżką do -11%!

Kto może skorzystać ze zniżki edukacyjnej?
  • Studenci uczelni wyższych w Polsce, kształcący się na studiach I lub II stopnia albo na jednolitych studiach magisterskich.
  • Do zakupów uprawnieni są nauczyciele akademiccy uczelni wyższych w Polsce.

Jak skorzystać z promocji?
  • Do 30.09.2023 złóż zamówienie na wybrany produkt MacBook Air lub MacBook Pro, który jest objęty promocją, na mediaexpert.pl z płatnoscią i odbiorem w sklepie stacjonarnym.
  • Udaj się do wybranego przez Ciebie sklepu stacjonarnego. Odbiór zamówionego towaru musi nastąpić do 7 dni od daty zamówienia.
  • Pokaż legitymację studencką w przypadku studenta albo legitymację nauczycielską lub zaświadczenie z miejsca pracy w przypadku nauczyciela i otrzymaj rabat. Rabat udzielany jest w sklepie stacjonarnym od ceny regularnej lub ceny przed kodem.


Promocja nie łączy się z innymi promocjami, ani obniżkami cen związanymi z wykorzystaniem kodów rabatowych.

Wszystkie zniżki Media Expert

Opinie o promocji Media Expert

Napisz pierwszą recenzję

Goodie to nowoczesna, przyjazna i bezpłatna aplikacja mobilna oraz platforma internetowa, w której znajdziesz zawsze aktualne kody rabatowe, najnowsze gazetki Twoich ulubionych sklepów, atrakcyjne oferty cashback, zniżki, kupony promocyjne i wyprzedaże. Aplikacja goodie pomoże Ci również w trakcie zakupów oferując listy zakupowe, programy lojalnościowe czy możliwość wirtualizacji kart lojalnościowych. Goodie - mądry sposób na zakupy!

2023 © Millennium Goodie Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone