Galeria Wisła: KAPITALNY SKLEP w Galerii Wisła

4

Logo Galeria Wisła
KAPITALNY SKLEP w Galerii Wisła

Ważna od 2020-08-05 do odwołania

Szczegóły promocji Galeria Wisła

Już niebawem w Galerii Wisła pojawi się KAPITALNY SKLEP. Będzie to druga lokalizacja sklepu charytatywnego, który zadebiutował na płockim rynku wiosną 2018 roku. Sklep, który w całości prowadzony jest przez wolontariuszy, rozpoczął już zbiórkę asortymentu, który można dostarczać bezpośrednio do Punktu Obsługi Klienta Galerii Wisła. Galeria Wisła stawia sobie za cel ścisłe współdziałanie ze społecznością lokalną oraz poruszanie tematów i zagadnień ważnych dla mieszkańców Płocka. Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny Wisła jest prekursorem kształtowania postaw prospołecznych i działań ważnych dla dobra ogółu. Idea KAPITALNEGO SKLEPU skrystalizowała się ponad dwa lata temu, kiedy przy ul. Tumskiej 9 powstał pierwszy w Płocku sklep charytatywny. KAPITALNY SKLEP i jego wolontariusze zostali dostrzeżeni już w 2019 roku, kiedy otrzymali wyróżnienie w konkursie „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”, zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski. Płocczanie przynoszą do sklepu używane ubrania, książki, zabawki, a nawet meble, pod warunkiem, że są w dobrym stanie. 

Pieniądze z ich sprzedaży są w całości przeznaczone na pomoc dla potrzebujących – mówi Beata Olszewska, szefowa Stowarzyszenia Kapitał Ludzki, które zorganizowało sklep. - Odwiedzający sklep charytatywny mogą liczyć na duży wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Można tu kupić książki, płyty i ceramikę. Posiadamy bardzo dużo zabawek i akcesoriów dla dzieci w każdym wieku.

Na tej samej zasadzie będzie działać KAPITALNY SKLEP w Galerii Wisła. Jego otwarcie zaplanowane jest na wrzesień. Sklep zajmie lokal o powierzchni ponad 116 mkw. , na pierwszym piętrze Galerii, w sąsiedztwie salonu FALE LOKI KOKI i VOX GADGET.

Oferta dostępna z kartą lojalnościową

Wszystkie zniżki Galeria Wisła

Opinie o promocji Galeria Wisła