Galeria Północna: Food Hall nowa strefa restauracyjna w Galerii Północnej

20

Logo Galeria Północna
Ulubione

Food Hallnowa strefa restauracyjna w Galerii Północnej

Ważna od 2020-08-25 do odwołania

Szczegóły promocji Galeria Północna

W obrębie tej strefy znajdują się cztery restauracje posiadające specjalne oferty dostępne z Kartą Stałego Klienta Galerii Północnej:

ZDROWIA SMAK

OFERTA: 
  • 15% dania na wagę
  • 15% zupy
  • 15% kompot

Rabat -15% na dania na wagę, zupy i kompot w bistro Zdrowia Smak. Odwiedź nową strefę restauracyjną Food Hall. Znajdziesz nas na poziomie +1, obok sklepu Carry. Oferta ważna za okazaniem Karty Stałego Klienta Galerii Północnej. Oferta nie łączy się z innymi rabatami. Regulamin dostępny w restauracji.

LA TERRA PIZZERIA

OFERTA:
  • 10% pizza od poniedziałku do piątku!
  • 10% pasta od poniedziałku do piątku!

Rabat -10% na pizzę i pasty w La Terra Pizzeria. Odwiedź nową strefę restauracyjną Food Hall. Znajdziesz nas na poziomie +1, obok sklepu Carry. Oferta ważna od poniedziałku do piątku, za okazaniem Karty Stałego Klienta Galerii Północnej. Oferta nie łączy się z innymi rabatami. Regulamin dostępny w restauracji.

LA TERRA CAFE

OFERTA:
  • 10% dowolna kawa od poniedziałku do piątku
  • 10% lody gałkowe od poniedziałku do piątku
Rabat -10% na kawę i lody gałkowe w La Terra Cafe. Odwiedź nową strefę restauracyjną Food Hall. Znajdziesz nas na poziomie +1, obok sklepu Carry. Oferta ważna od poniedziałku do piątku, za okazaniem Karty Stałego Klienta Galerii Północnej. Oferta nie łączy się z innymi rabatami. Regulamin dostępny w restauracji.

BURGER BOOTH

OFERTA:
10% burgery od poniedziałku do piątku!

 Rabat -10% na burgery w Burger Booth. Odwiedź nową strefę restauracyjną Food Hall. Znajdziesz nas na poziomie +1, obok sklepu Carry. Oferta ważna od poniedziałku do piątku, za okazaniem Karty Stałego Klienta Galerii Północnej. Oferta nie łączy się z innymi rabatami. Regulamin dostępny w restauracji.

 *Szczegóły oraz regulamin dostępny w restauracjach.
Oferta dostępna z kartą lojalnościową

Wszystkie zniżki Galeria Północna

Opinie o promocji Galeria Północna

Napisz pierwszą recenzję

Goodie to nowoczesna, przyjazna i bezpłatna aplikacja mobilna oraz platforma internetowa, w której znajdziesz zawsze aktualne kody rabatowe, najnowsze gazetki Twoich ulubionych sklepów, atrakcyjne oferty cashback, zniżki, kupony promocyjne i wyprzedaże. Aplikacja goodie pomoże Ci również w trakcie zakupów oferując listy zakupowe, programy lojalnościowe czy możliwość wirtualizacji kart lojalnościowych. Goodie - mądry sposób na zakupy!

2023 © Millennium Goodie Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone