Allegro: Monety z Allegro One Box

19

Logo Allegro
Ulubione

Monety z Allegro One Box

Ważna od 2023-09-18 do 2023-09-30, 23:59

Szczegóły promocji Allegro

Kupuj, sprzedawaj, zgarniaj Monety z Allegro One Box❗

Wybierz Allegro One Box jako formę dostawy i zgarniaj Monety za kupowanie i sprzedawanie.🛒👉🏻

Jak skorzystać z promocji?

Dla kupujących:
  1. Zrób zakupy o łącznej wartości równej lub wyższej niż 20 zł (bez kosztów dostawy) i wybierz metodę dostawy Allegro One Box na Allegro Lokalnie. Dokonaj płatności za transakcję w ramach jednej płatności za pośrednictwem usług Operatora Płatności (status płatności: Zakończona).
  2. Odbierz 5 Monet.
    Monety odbierzesz w zakładce Monety w ciągu 5 dni po zakończeniu promocji. Wystarczy, że klikniesz [Odbierz] - Monety trafią na Twoje konto!

Dla sprzedających:
  1. Wystaw i sprzedaj (kupujący musi opłacić zakup za pośrednictwem usług Operatora Płatności w okresie trwania promocji; status płatności: zakończona) przynajmniej jedno Ogłoszenie Kup Teraz lub Licytacja przez formularz wystawiania Allegro Lokalnie lub przez Aplikację Allegro Lokalnie z udostępnioną metodą dostawy Allegro One Box.
  2. Odbierz 5 Monet.
    Monety odbierzesz w zakładce Monety w ciągu 5 dni po zakończeniu promocji. Wystarczy, że klikniesz [Odbierz] - Monety trafią na Twoje konto!
 

Regulaminy promocji – dla kupujących i dla sprzedających. Promocja trwa od 18 września do 30 września 2023 r.

Wszystkie zniżki Allegro

Opinie o promocji Allegro

Napisz recenzję
d_bearek
Opublikowano2023-09-19, 19:22
Szkoda że nie podają wyraźnie że tylko na allegro LOKALNIE
goodie
Opublikowano2023-09-20, 10:14
d_bearek - taka informacja jest zawarta w ofercie, w drugim zdaniu pod tytułem ' dla kupujących": Zrób zakupy o łącznej wartości równej lub wyższej niż 20 zł (bez kosztów dostawy) i wybierz metodę dostawy Allegro One Box na Allegro Lokalnie.
Lukasz09
Opublikowano2023-09-19, 19:18
ok
goodie
Opublikowano2023-09-20, 10:10
Lukasz09 - 👌

Goodie to nowoczesna, przyjazna i bezpłatna aplikacja mobilna oraz platforma internetowa, w której znajdziesz zawsze aktualne kody rabatowe, najnowsze gazetki Twoich ulubionych sklepów, atrakcyjne oferty cashback, zniżki, kupony promocyjne i wyprzedaże. Aplikacja goodie pomoże Ci również w trakcie zakupów oferując listy zakupowe, programy lojalnościowe czy możliwość wirtualizacji kart lojalnościowych. Goodie - mądry sposób na zakupy!

2023 © Millennium Goodie Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone