Złote Tarasytylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Centrum HandloweZłote Tarasy to chyba najbardziej znana i popularna galeria handlowa w centrum Warszawy. Jest połączona z dworcem Warszawa Centralna, więc każdy gość odwiedzający stolicę przemierza ją po drodze.

Złote Tarasy otwarto 7 lutego 2007 roku, gdzie przy samym dworcu Warszawa Centralna po pięcioletniej budowie powstał kompleks kilku połączonych ze sobą budynków. Dwa wygięte w łuk budynki biurowe Lumen, 105-metrowy wieżowiec Skylight oraz Multikino Złote Tarasy. Pod szklanym dachem centrum Złote Tarasy znajdują się galerie handlowe i restauracje.
Ponad 200 sklepów, w tym Saturn Złote Tarasy, 40 restauracji oraz 8 sal kinowych Multikino Złote Tarasy. W Złotych Tarasach nie tylko zrobisz zakupy, ale też dobrze zjesz po długiej podróży pociągiem. A w weekendy i popołudnia po pracy Złote Tarasy to miejsce rozrywki, gdzie obejrzysz najnowsze hity kinowe w Multikino Złote Tarasy.

Złote Tarasy Warszawa

Masz ochotę na wiosenną metamorfozę? Złote Tarasy zapraszają na zakupy ze stylistką, jedną z trzech profesjonalistek współpracujących przy produkcjach telewizyjnych. Umów się z Moniką, Gosią lub Martą przez stronę internetową Złote Tarasy Warszawa i już dziś zmień swój styl na nowy i bardziej kobiecy.
Największe markowe sklepy z modą w galerii handlowej Złote Tarasy to m.in. Reserved, Van Graaf, H&M oraz wiele innych mniejszych, ale każdemu znanych butików.

A przy okazji zakupów skorzystać tu można z oferty Złote Tarasy promocje – na markowe ubrania w korzystnych cenach nawet do 70% taniej!
Jesteś akurat w Warszawie albo będziesz wkrótce przejazdem? Czekając na Pendolino, wpadnij do centrum Złote Tarasy na spokojną kawę, przekąś zdrowy obiad i kup jakąś pamiątkę z podróży dla najbliższych. Złote Tarasy – wszystko w jednym miejscu, tak blisko Ciebie, to oszczędność czasu.

Skorzystaj z okazji Złote Tarasy promocje i kup w okazyjnej cenie biżuterię, kosmetyki, perfumy, kurtkę, bluzkę czy obuwie. Jakie są aktualnie rabaty w centrum Złote Tarasy? Sprawdź w aplikacji goodie. Wystarczy zainstalować ją na swoim telefonie, dodać Złote Tarasy do listy ulubionych miejsc i gotowe. Otrzymasz powiadomienie o każdej cenowej okazji.
A gdy potrzebujesz solidnego sprzętu do domu, zajrzyj do Saturn Złote Tarasy, gdzie znajdziesz bogaty wybór sprzętu AGD, RTV, telefonów, tabletów i wielu innych urządzeń.

Multikino Złote Tarasy

Kino inne niż wszystkie. Multikino Złote Tarasy to oryginalny i designerski wystrój, ciekawa aranżacja przestrzeni, a przez to wyjątkowa, ekskluzywna atmosfera, o czym warto samemu się przekonać.
Multikino w centrum Złote Tarasy zlokalizowane jest na trzech kondygnacjach, gdzie mieści się 8 sal kinowych, w tym sala premierowa na 777 osób, dodatkowo klub 35MM oraz klub Velvet.

Multikino w centrum Złote Tarasy to miejsce, które po prostu trzeba odwiedzić.