W.KRUK

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów
Cashback do 6%

W.Kruk

W. Kruk to jedno z najbardziej znanych przedsiębiorstw jubilerskich w Polsce. Działa nieprzerwanie od 1840 roku, kiedy to L. Skrzetuski założył pracownię w Poznaniu przy ulicy Wodnej. Firma stała się bardziej rozpoznawalna, gdy 27 lat później przejął ją siostrzeniec właściciela W. Kruk. Od tego czasu marka funkcjonuje jako reprezentacyjny sklep jubilerski i każdego roku przedstawia nową ofertę. Dynamiczny rozwój firmy W. Kruk zaczął się tuż po przemianach ustrojowych, kiedy to wprowadzono nowe technologie do obróbki kruszców.
Prezentowana w sieci sklepów W. Kruk biżuteria jest najlepszej jakości. Wykonana z wysokiej klasy kruszców, bywa ozdabiana wyjątkowymi i niespotykanymi kamieniami. Dlatego właśnie W. Kruk to bardzo ceniony sklep. Tworzona w W. Kruk biżuteria to prawdziwe arcydzieła, które z największą pieczołowitością są projektowane przez profesjonalistów. Do zakupów zachęca wysoka jakość, niezwykły design, ale też często ogłaszane przez W. Kruk promocje.


Oferowane przez W. Kruk promocje

Możesz liczyć na duże rabaty. Oferowane przez W. Kruk promocje dotyczą zarówno biżuterii, jak i zegarków i dodatków. Aby być z nimi na bieżąco, ściągnij aplikację mobilną lub sprawdzaj stronę goodie.pl. Dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, jakie pojawią się w W. Kruk promocje. To najlepszy sposób na to, by kupić sobie lub komuś bliskiemu piękny drobiazg w wyjątkowej cenie.
Rabaty są bardzo duże – w W. Kruk promocje nierzadko sięgają nawet 50%. Oferowane w W. Kruk kolczyki czy inne błyskotki możesz więc kupić w najbardziej atrakcyjnych cenach na rynku. Jednocześnie będą to produkty najwyższej jakości, ponieważ W. Kruk to firma z tradycjami, dbająca o klientów na każdym kroku. Oferty dotyczą też linii torebek dostępnych w sklepach W. Kruk. Są to akcesoria najlepszej jakości, a w promocji możesz kupić je w standardowej, sieciówkowej cenie.


Oferta, czyli W. Kruk biżuteria z klasą

Oferowana przez markę W. Kruk biżuteria wyróżnia się przede wszystkim elegancją. Jej szykowność, profesjonalne wykończenie i dbałość o szczegóły sprawiają, że świetnie się sprawdza w każdej sytuacji. Na uwagę zasługują przede wszystkim oferowane w W. Kruk pierścionki zaręczynowe. Są przepiękne i ponadczasowe, jak wszystko w sklepach W. Kruk.
Jednak w sklepach W. Kruk pierścionki nie są jednym produktem godnym polecenia. Oferowane przez markę W. Kruk bransoletki także zachwycają misternością wzorów i wyjątkowym pięknem. To nieszablonowy design sprawia, że w sklepach W. Kruk kolczyki i inne dodatki oczarują każdego. W. Kruk to nie tylko biżuteria, lecz także dodatki do strojów lub akcesoria domowe.
Bądź zawsze na bieżąco z promocjami marki W. Kruk i pozwól sobie na odrobinę luksusu. Sprawdź na stronie goodie.pl, w jakiej cenie możesz kupić sygnowane przez W. Kruk bransoletki, pierścionki lub zegarki. Spraw sobie przyjemność i wybierz się na zakupy W. Kruk.