Vox

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów
Cashback 5%

Meble VoxMeble Vox to polska firma założona w roku 1990 przez polskiego przedsiębiorcę i mecenasa sztuki. Salony tej marki to miejsca pełne inspiracji – kolekcje tworzone są w różnych stylach, dlatego projekty znajdą zastosowanie w wielu różnych domach. Obecnie salony Meble Vox znaleźć można w całej Polsce.

Meble Vox – czuj się dobrze w domuTwórcom marki Meble Vox przyświeca jedna zasada – od tego, jak wygląda nasze mieszkanie zależy bardzo dużo, a więc należy dbać o to, by urządzić swoje gniazdko jak najpiękniej i jak najwygodniej. Co mają do zaproponowania Meble Vox? Młodzieżowe rozwiązania, meble do pokoiku dziecięcego, piękne stoły, krzesła, łóżka… jednym słowem wszystko, czego potrzebujesz w swoim domu. Dlaczego projekty Meble Vox tak doskonale się sprawdzają? Odpowiedź jest jedna – pracują nad nimi wszechstronnie wykształcone zespoły, w skład których wchodzą projektanci, psychologowie i socjologowie. Połączenie ich sił owocuje powstaniem mebli, które w zupełności odpowiadają wymaganiom klientów.

Meble Vox – młodzieżowe i dziecięceWłasna przestrzeń jest bardzo ważna dla młodych ludzi, dlatego warto zaaranżować ją tak, aby podkreślała osobowość nastolatka. Dla marki Meble Vox młodzieżowe potrzeby to nie żadna tajemnica! Jeśli poszukujesz projektów, które idealnie pasują do pokoju należącego do młodej osoby, koniecznie zwróć uwagę na serię Concept. Te meble cechuje przede wszystkim ogromna funkcjonalność – duża powierzchnia przechowywania pomoże nastolatkowi w utrzymaniu porządku. Jeśli chcecie postawić na twórczą przestrzeń, dostarczającą inspiracji, wybierzcie serię 4 You Young lub Evolve. Nieoczywiste rozwiązania i piękny design to coś, co zapobiegnie nudzie i na pewno pobudzi wyobraźnię młodego człowieka! Jeśli urządzasz pokój malucha, Meble Vox przychodzą z pomocą. Kolekcja Spot inspirowana dziecięcą żywiołowością to doskonałe rozwiązanie do pokoju energicznego, ruchliwego dziecka. Jeśli zależy Ci, aby oszczędzić jak najwięcej miejsca na zabawę – to będzie strzał w dziesiątkę.

Meble Vox dla pięknego mieszkaniaZastanawiasz się, na czym polega fenomen marki Meble Vox? Młodzieżowe i dziecięce zestawy mebli to nie wszystko, co znajdziesz w ofercie. Meble Vox to przede wszystkim projekty do sypialni, jadalni i salonu. Najwyższej jakości materiały i oryginalne projekty są tym, czego potrzebujesz, urządzając mieszkanie. Ponadto, wszystkie serie Meble Vox łączy jedna cecha – spójność z trendami. Projektanci w oryginalny sposób tworzą nowe rozwiązania, nie zapominając przy tym o panującej modzie. Dzięki temu stworzysz ponadczasowe i funkcjonalne wnętrze.

Meble Vox – promocjaJeśli urządzasz mieszkanie, na pewno nie masz ochoty czekać z zakupem mebli aż do okresu wyprzedaży, ale liczy się dla Ciebie każda złotówka. Interesuje Cię dostępna w Meble Vox promocja? Często obejmuje ona cały asortyment. Sprawdzaj rabaty w aplikacji goodie!