Villa Italiatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Villa Italia

Villa Italia to renomowana marka oferująca najwyższej klasy wyroby z porcelany. Porcelana Villa Italia jest wyjątkowa ze względu na ręczne ozdabianie produktów oraz ręczną produkcję elementów. Marka Villa Italia oferuje przede wszystkim bardzo dobrą jakościowo, ale i elegancką porcelanę stołową, jak linia Villa Italia Venice, czy też szkła, dodatki stołowe i sztućce korespondujące z porcelaną z kolekcji marki.

Właścicielem marki Villa Italia i znaku towarowego jest polska firma Ergo International sp. z o.o., która od wielu lat zajmuje się importem i eksportem porcelany. Dlatego też można mieć pewność, że każdy firmowy Villa Italia sklep będzie oferował porcelanę najwyższej jakości.

Najważniejszymi produktami Villa Italia są serwisy obiadowe i herbaciane, za których design i produkcję odpowiadają projektanci w Mediolanie. Opracowana w studiu projektowym w Mediolanie porcelana Villa Italia jest zastrzeżona na naszym rynku. Dzięki temu Villa Italia jest wyjątkowa ze względu na wygląd, ale też najwyższą jakość.
Villa Italia oferuje swoim klientom produkty, które mają różnorodne wzornictwo. Dlatego też porcelana Villa Italia świetnie sprawdzi się nie tylko u tych, którzy lubią włoski design, ale też u osób szukających klasycznej porcelany do eleganckiej jadalni.


Oferta promocyjna – Villa Italia sklep

Ponieważ porcelana Villa Italia nie należy do taniej zastawy stołowej, warto poszukać aktualnych promocji czy oferty rabatowej, aby sprawić sobie piękny komplet. Marka ma wiele sklepów stacjonarnych, np. Villa Italia Warszawa, oraz swoją witrynę internetową Villa Italia sklep internetowy, gdzie również można dokonać zakupu porcelany tej marki.
Promocje Villa Italia można śledzić na bieżąco m.in. na stronie goodie.pl. Można też pobrać aplikację mobilną goodie, aby żadna atrakcyjna oferta, czy to w sklepie stacjonarnym Villa Italia Warszawa, czy też w Villa Italia sklepie internetowym, nie umknęła naszej uwadze. Kiedy tylko pojawi się cenowa okazja, zostaniemy o tym powiadomieni. Warto czekać na promocje i kupić taniej upatrzone wcześniej produkty z porcelany. Z goodie to proste!


Linie produktów – porcelana Villa Italia

Każdy Villa Italia sklep oferuje różnego rodzaju porcelanę na wiele okazji. Można kupić zestawy obiadowe z linii Villa Italia Venice czy też stylowy zestaw do podawania kawy i herbaty, a także porcelanę do serwowania ciast i napojów. W Villa Italia dostępne są ponadto szklane kieliszki ozdobnie wykańczane metalem czy szklane karafki na alkohol. Villa Italia to również niezawodny sposób na eleganckie przyozdobienie stołu – oprócz samej porcelany i wyrobów ze szkła Villa Italia sklep oferuje również elementy do dekoracji, takie jak obrusy, serwetki czy obrączki na serwetki. Ciekawym elementem oferty Villa Italia jest też lampa porcelanowa.