Twoje Soczewkitylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Twoje Soczewki

Przepraszamy. Twoje Soczewki nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Marka Twoje Soczewki powstała w 2005 roku. Wówczas salon Twoje Soczewki przy ul. Oławskiej we Wrocławiu był pierwszym salonem w Polsce, który posiadał w asortymencie wyłącznie takie produkty, jak: soczewki kontaktowe i preparaty do ich pielęgnacji. Natomiast dzisiaj w sieci Twoje Soczewki działa kilkadziesiąt salonów na terenie całego kraju. Wykaz lokalizacji – wraz z informacjami dotyczącymi godzin otwarcia – marka Twoje Soczewki zamieściła na swojej stronie internetowej.

 

Twoje Soczewki kod rabatowy

Twoje Soczewki mają dla klientów szereg promocji. Od 1 lutego uczestnicy programu lojalnościowego „The Eyes Health Club” mogą korzystać z 15% rabatu na produkty firmy Monovision. Warunkiem realizacji promocji w salonach stacjonarnych jest okazanie Karty Stałego Klienta, natomiast w sklepie internetowym obniżone ceny będą dostępne po zalogowaniu na konto. Osoby korzystające z oferty firmy Twoje Soczewki, kody rabatowy mają zawsze w zasięgu ręki. Natomiast ci, którzy dopiero chcieliby dołączyć do programu lojalnościowego, zaproszeni są do najbliższego salonu Twoje Soczewki, kod rabatowy zostaniem im wówczas udostępniony po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Warto zapamiętać więc, że znajdziemy w sklepie Twoje Soczewki kod rabatowy. Zatem, jeżeli jesteśmy entuzjastami promocji, rabatów, obniżek, wyprzedaży itp., wystarczy, że dodamy – za pośrednictwem aplikacji goodie – Twoje Soczewki do listy ulubionych marek, aby otrzymywać powiadomienia o wszystkich cenowych okazjach.

 

Twoje Soczewki mają dobre opinie

Wiele osób chwali Twoje Soczewki. Opinie, które się pojawiają, są bardzo pozytywne i dotyczą np. obsługi czy jakości proponowanych produktów. Nie ma głosów zdecydowanie negatywnych. Firma Twoje Soczewki opinie zbiera już od wielu lat i to, co zdaniem klientów musi ulec poprawie, jest szybko zmieniane i udoskonalane.

 

Soczewki, okulary, akcesoria

Soczewki kontaktowe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Widać to także na TwojeSoczewki.com. Wiele osób wskazuje właśnie tę markę. Dlaczego? TwojeSoczewki.com to miejsce, gdzie znajdziemy szeroki wybór soczewek jednodniowych, dwutygodniowych, miesięcznych, a nawet rocznych. Nie brakuje tu także soczewek kolorowych. Poza tym dostępne są płyny do soczewek zarówno do soczewek miękkich, jak i twardych oraz krople do oczu. Warto zajrzeć na TwojeSoczewki.com, jeżeli szukamy okularów do czytania, słonecznych bądź korekcyjnych. Są tu wszystkie wiodące marki, z podziałem na okulary dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Jest z czego wybierać, bowiem Twoje Soczewki zapewniają szeroką gamę kolorów i modeli. Natomiast jest też coś dla osób niezdecydowanych, które są sceptyczne wobec soczewek, albo z różnych powodów unikają okularów. Właśnie z myślą o nich, Twoje Soczewki opracowały między innymi fakty i mity dotyczące tego tematu oraz poradnik: „Jak wybrać odpowiednie okulary?” To bez wątpienia cenne źródło informacji.