Travelplanet.pltylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Dodatkowy zwrot! Zyskaj do 5% dodatkowego zwrotu, płacąc kartą kredytową Millennium Impresja lub Alfa (RRSO 14,19%).

Przepraszamy. Travelplanet.pl nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.

Travelplanet.pl to spółka, która na polskim rynku turystycznym działa już od 2001 roku, a od 2005 roku może się pochwalić notowaniami na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jak każda firma związana z turystyką, tak i Travelplanet.pl jest członkiem Polskiej Izby Turystyki, dlatego można mieć pewność, że firma zawsze oferuje sprawdzone oferty wycieczek, sprzedaży biletów lotniczych czy też możliwość rezerwacji za swoim pośrednictwem hoteli albo usługi wynajmu samochodów. Od początku istnienia Travelplanet.pl z firmą podróżowało już prawie 900 tysięcy zadowolonych klientów.

Firma Travelplanet.pl w roku 2005 została nagrodzona pozycją lidera w rankingu Wprost i Money.pl w kategorii „Turystyka w Internecie”. Do tego Travelplanet.pl współpracuje z wieloma operatorami wycieczek, takimi jak Sun & Fun, Grecos Holiday, Rainbow Tours, Itaka czy Rainbow. Na stronie Travelplanet.pl, która jest główną witryną marki, można znaleźć praktycznie wszystkie opcje wycieczkowe oraz oferty dopasowane do aktywnych singli, par, rodzin z dziećmi czy osób starszych pragnących odpoczynku w ciepłym miejscu. W samym telefonicznym centrum rezerwacji pracuje aż 100 osób, które pomogą zainteresowanym wybrać najlepszą opcję. Travelplanet.pl to największa firma tego typu w Polsce.

Jak szukać ofert promocyjnych?

Jeśli szukamy konkretnej oferty lub też interesują nas ogólne wyprzedaże, sezonowe okazje czy jednodniowe promocje, dobrze jest sprawdzać to za pośrednictwem strony goodie.pl. Jeszcze wygodniejszym rozwiązaniem jest zainstalowanie aplikacji goodie i dodanie Travelplanet.pl do listy ulubionych marek. Dzięki temu otrzymamy bezpośrednio na telefon powiadomienie, kiedy tylko pojawią się cenowe okazje. Travelplanet.pl oferuje m.in. Super Last Minute, gdzie nawet o kilkadziesiąt procent taniej można zarezerwować wycieczkę. Warto też sprawdzić promocje na kolejny sezon, na przykład Lato 2018, ponieważ rezerwując wcześniej można otrzymać spory rabat.

Główna oferta Travelplanet.pl

Firma Travelplanet.pl to ponad 100 tysięcy ofert każdego dnia. Można tu znaleźć oferty partnerów, jak Itaka, Rainbow czy Grecos Holiday. Oprócz internetowej witryny Travelplanet.pl, w wielu dużych miastach w Polsce dostępne są też stacjonarne salony podróży. Warto wiedzieć, że w Travelplanet.pl nawet korzystając z ofert Last Minute można z nich zrezygnować bez ponoszenia kosztów.

Wiodącą ofertą marki Travelplanet.pl są wycieczki sezonowe. Można tu znaleźć oferty wylotu do ciepłych krajów, jak cieszące się popularnością Egipt, Tunezja czy Cypr, ale też wyprawy na narty – na przykład na lodowce. Bez trudu można też wykupić wycieczki objazdowe nawet do tak oddalonych krajów jak Maroko. W ofercie Travelplanet.pl są również wycieczki na Dominikanę, do orientalnych Emiratów Arabskich czy do państw afrykańskich, jak Kenia. Można też znaleźć oferty wycieczek na okres popularnych świąt kościelnych i państwowych, jak np. wyjazdy majówkowe. Z pewnością każdy wybierze coś dla siebie spośród licznych propozycji Travelplanet.pl.