TK Maxxtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

TK MaxxTK Maxx jest spółką zależną amerykańskiej firmy odzieżowej TJX Companies z siedzibą w Framingham. Używa nieco innej nazwy niż w sklepach TJ Maxx w Stanach Zjednoczonych, aby uniknąć pomyłki z brytyjskim detalistą T. J. Hughes. Sklepy TK Maxx działają w: Wielkiej Brytanii, Australii, Irlandii, Niemczech, Polsce, Austrii i Holandii, łącznie 515 sklepów w Europie – wzrost z 407 w grudniu 2014 r. Marka posiada 35 w Australii – dane z kwietnia 2017 roku.

 

TK Maxx promocje

TK Maxx jest sprzedawcą detalicznym. Dla TK Max wartością jest połączenie marki, mody, ceny i jakości. TK Maxx promocje – takie hasło interesuje wszystkich. W przeciwieństwie jednak do tradycyjnych sprzedawców, generalnie TK Maxx nie promuje zniżek ani innych akcji sprzedażowych. Każdego dnia TK MAXX proponuje towar o 60% taniej od regularnej ceny sprzedaży w Polsce i na świecie. To nie jest również sklep outletowy. Sklep typu outlet zazwyczaj sprzedaje towar od jednego producenta. TK Maxx jest różnorodny. TK Maxx oferuje marki od tysięcy dostawców z całego świata. TK Maxx Warszawa znajduje się w domach handlowych: Blue City, Targówek Park, Domy Towarowe Centrum Wars & Sawa, Wola Park.

 

TK Maxx wyprzedaże

TK Maxx wyprzedaże oraz TK Maxx Warszawa? Nie! Sklepy TK Maxx znajdują się w całej Polsce. W Bydgoszczy sklep ten jest ulokowany w Parku Handlowym Batory, w Gdańsku – w Parku Handlowym Matarnia, w Krakowie – w Bonarka City Center oraz M1, w Opolu – Centrum Handlowym Karolinka, w Radomiu – w Galerii Słonecznej, w Zabrzu – M1, w Kielcach – Galerii Echo, w Łodzi – Pasażu Łódzkim, w Poznaniu – w Galerii Malta, w Szczecinie – Molo, we Wrocławiu – w Renomie oraz Parku Handlowym Młyn, w Częstochowie – w Galerii Jurajskiej.

 

TK Maxx sklep internetowy

Jeśli nie możesz udać się do TK Maxx Warszawa i nie mieszkasz w wyżej wymienionych miejscowościach, niestety nie ma możliwości zakupów towarów przez Internet. TK Maxx sklep internetowy nie istnieje. W TK Maxx jest w czym wybierać! Dla pań sklep proponuje mnóstwo pięknych, niespotykanych sukienek, spodni, kurtek i topów. Dla panów sklep również przygotował szeroką ofertę ubrań. Światowe marki czekają w dziale dziecięcym. W TK Maxx możesz wyposażyć swój dom w luksusową pościel, stylowe zasłony, praktyczne solidne garnki i inne. Modne okulary sygnowane nazwiskiem znanego projektanta i wiele innych produktów czekają na Ciebie w dziale z akcesoriami. W TK Maxx znajduje się również dział z oryginalnym obuwiem, dostarczanym kilka razy w tygodniu takich firm jak: Birkenstock, Vans, Lacoste i wielu innych.

Zrób zakupy, nie tylko w TK Maxx Warszawa!