Tally Weijl

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Tally WeijlW większości galerii handlowych (i nie tylko) znajdziemy sklepy działające pod szyldem Tally Weijl. Kobiety uwielbiają odzież oferowaną przez tę markę. Nic dziwnego – znajdziemy tu najmodniejsze ciuchy w bardzo niskich cenach.

Historia Tally Weijl sięga 1984 roku. Wówczas nieznana jeszcze szerszemu gronu Tally Elfassi-Weijl stworzyła swoje pierwsze projekty. Nikt nie przypuszczał wówczas, że rysunki powstałe w niewielkim szwajcarskim garażu stworzą potężną na świecie markę Tally Weijl. Zaprojektowane ubrania szybko trafiły do różnych butików i domów mody. W ciągu zaledwie kilka tygodni odzież Tally Weijl zrobiła niemałą modową rewolucję. Zaledwie po 3 latach powstał pierwszy sklep Tally Weijl. Sukces, jaki odniosła marka, był zaskakujący. Panie zachwyciły się ofertą dostępną w tym butiku i chętnie kupowały dostępną tam odzież.

Marka Tally Weijl rosła w siłę i szybko rozpoczęła ekspansję na zagraniczne rynki. Jej twórcy nie spodziewali się, że rozwój niewielkiej początkowo firmy będzie aż tak intensywny i pełen emocji! Okazało się, że pokochały ją kobiety z całego świata. Obecnie sklepy Tally Weijl z powodzeniem funkcjonują w aż 38 krajach. Ciekawostką jest, że mimo upływu lat, Tally Elfassi-Weijl wciąż kontroluje wszystkie kolekcje, jakie pojawiają się w sklepach pod jej nazwiskiem.

Kupuj w sklepie Tally Weijl online

Wszystkie kobiety chcą mieć modowe perełki w swojej garderobie. Niestety nie zawsze mają czas i możliwość na bieganie po sklepach, mierzenie i stanie w kolejkach. Właśnie dla takich klientek stworzono Tally Weijl online. Dzięki stronie internetowej wystarczy zaledwie kilka chwil, by kupić unikatową odzież Tally Weijl. Warto mieć na uwadze, że wszystkie ubrania znajdujące się w stacjonarnych sklepach, a więc spodnie, sukienki, bluzki, koszule i wiele innych fasonów, dostępne są też w sklepie Tally Weijl online. Wszystkie modele są dokładnie opisane i opatrzone zdjęciami. Wiele pań, zanim wybierze się na zakupy, lubi spokojnie sprawdzić ofertę Tally Weijl online. Wówczas idą po konkretne modele i nie tracą tyle czasu na buszowanie wśród tysięcy wieszaków. Idealne rozwiązanie dla zapracowanych i zabieganych pań.

Poluj na dostępne w Tally Weijl promocje

Wszystkie panie uwielbiają promocje. Marka Tally Weijl dba o swoje klientki, dlatego często przygotowuje im różne kampanie i obniżki. Dzięki temu kobiety mają szansę kupić najmodniejsze ubrania w bardzo niskich cenach. Przy użyciu aplikacji goodie, w każdej chwili można sprawdzić, czy trwają jakieś w Tally Weijl promocje. Szkoda byłoby je przegapić, bowiem to świetna szansa, by za niewielkie pieniądze odświeżyć swoją garderobę. A poza tym – dodatkowa sukienka, bluzka bądź spodnie zawsze przydadzą się modnej kobiecie. Kupuj taniej z goodie!