Tally Weijltylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Tally Weijl

Przepraszamy. Tally Weijl nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.W większości galerii handlowych (i nie tylko) znajdziemy sklepy działające pod szyldem Tally Weijl. Kobiety uwielbiają odzież oferowaną przez tę markę. Nic dziwnego – znajdziemy tu najmodniejsze ciuchy w bardzo niskich cenach.

Historia Tally Weijl sięga 1984 roku. Wówczas nieznana jeszcze szerszemu gronu Tally Elfassi-Weijl stworzyła swoje pierwsze projekty. Nikt nie przypuszczał wówczas, że rysunki powstałe w niewielkim szwajcarskim garażu stworzą potężną na świecie markę Tally Weijl. Zaprojektowane ubrania szybko trafiły do różnych butików i domów mody. W ciągu zaledwie kilka tygodni odzież Tally Weijl zrobiła niemałą modową rewolucję. Zaledwie po 3 latach powstał pierwszy sklep Tally Weijl. Sukces, jaki odniosła marka, był zaskakujący. Panie zachwyciły się ofertą dostępną w tym butiku i chętnie kupowały dostępną tam odzież.

Marka Tally Weijl rosła w siłę i szybko rozpoczęła ekspansję na zagraniczne rynki. Jej twórcy nie spodziewali się, że rozwój niewielkiej początkowo firmy będzie aż tak intensywny i pełen emocji! Okazało się, że pokochały ją kobiety z całego świata. Obecnie sklepy Tally Weijl z powodzeniem funkcjonują w aż 38 krajach. Ciekawostką jest, że mimo upływu lat, Tally Elfassi-Weijl wciąż kontroluje wszystkie kolekcje, jakie pojawiają się w sklepach pod jej nazwiskiem.

Kupuj w sklepie Tally Weijl online

Wszystkie kobiety chcą mieć modowe perełki w swojej garderobie. Niestety nie zawsze mają czas i możliwość na bieganie po sklepach, mierzenie i stanie w kolejkach. Właśnie dla takich klientek stworzono Tally Weijl online. Dzięki stronie internetowej wystarczy zaledwie kilka chwil, by kupić unikatową odzież Tally Weijl. Warto mieć na uwadze, że wszystkie ubrania znajdujące się w stacjonarnych sklepach, a więc spodnie, sukienki, bluzki, koszule i wiele innych fasonów, dostępne są też w sklepie Tally Weijl online. Wszystkie modele są dokładnie opisane i opatrzone zdjęciami. Wiele pań, zanim wybierze się na zakupy, lubi spokojnie sprawdzić ofertę Tally Weijl online. Wówczas idą po konkretne modele i nie tracą tyle czasu na buszowanie wśród tysięcy wieszaków. Idealne rozwiązanie dla zapracowanych i zabieganych pań.

Poluj na dostępne w Tally Weijl promocje

Wszystkie panie uwielbiają promocje. Marka Tally Weijl dba o swoje klientki, dlatego często przygotowuje im różne kampanie i obniżki. Dzięki temu kobiety mają szansę kupić najmodniejsze ubrania w bardzo niskich cenach. Przy użyciu aplikacji goodie, w każdej chwili można sprawdzić, czy trwają jakieś w Tally Weijl promocje. Szkoda byłoby je przegapić, bowiem to świetna szansa, by za niewielkie pieniądze odświeżyć swoją garderobę. A poza tym – dodatkowa sukienka, bluzka bądź spodnie zawsze przydadzą się modnej kobiecie. Kupuj taniej z goodie!