Studio Tańca Rytmtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Studio Tańca RytmStudio Tańca Rytm powstało w 2009 roku w Warszawie z inicjatywy tancerki międzynarodowej klasy tanecznej „S” – Karoliny Nowackiej. Obecnie funkcjonują dwie lokalizacje – na Woli przy Alei Prymasa Tysiąclecia 66 i na Ursynowie na ulicy Lachmana 5, w Domu Kultury “Stokłosy”. W pierwszym lokalu Studio Tańca Rytm jest bezpłatny parking dla klientów i dwie duże sale taneczne po 115 metrów kwadratowych. Studio Tańca Rytm Warszawa jest więc gotowe na przyjęcie wielu przyszłych tancerzy.


Studio Tańca Rytm to wspaniała kadra

Instruktorami w Studio Tańca Rytm są nie tylko światowej klasy tancerze, ale też znakomici pedagodzy. Dbają oni, aby podczas zajęć w bezstresowej atmosferze każdy poznał nowe rytmy. Studio Tańca Rytm wyróżnia wiara w to, że każdego można nauczyć tańczyć, niezależnie od posiadania lub braku predyspozycji. Zawdzięczamy to naszemu autorskiemu programowi i wykształconej kadrze. Należy do niej między innymi Karolina Maria Janisiewicz – instruktorka zumby fitness i bachaty solo, Michał Ruszkawski – specjalista od tańca towarzyskiego i tańca użytkowego czy Agata Wiedro – nauczycielka tańca towarzyskiego i tanga.


Studio Tańca Rytm nauczy Cię wielu stylów

W ramach nauki w Studio Tańca Rytm nauczymy Cię tańca towarzyskiego, latino w parach, walca angielskiego, tanga, tańca użytkowego, disco samby, discofox 2 na 1, modern jive’a, rock and rolla, pierwszego tańca, zumby fitness, tańca solo dla kobiet, tańca dla dzieci. Pierwszego tańca uczymy w parach albo w grupach. Możesz wybrać choreografię klasyczną bądź latynoską, na życzenie dodajemy elementy hip-hopu i tańca nowoczesnego. Dzięki Studio Tańca Rytm nauczysz się walca wiedeńskiego czy choreografii prosto z finału filmu Dirty Dancing. W Studio Tańca Rytm prowadzimy też lekcje indywidualne, które gwarantują 100% skupienie się na Twoich celach tanecznych, w dogodnych dla Ciebie godzinach. Organizujemy również wieczorki taneczne w Studio Tańca Rytm, abyś mógł przetestować swoje nowe umiejętności w świetnym towarzystwie.


Studio Tańca Rytm akceptuje karty

Interesują Cię występujące w Studio Tańca Rytm promocje? Na pewno ucieszy Cię wiadomość, że honorujemy karty Multisport Plus, Fitprofit oraz Fitflex. Oferowane przez Studio Tańca Rytm promocje to również współpraca z OK System Polska S.A.. A co, jeśli nie masz karty? Cena pojedynczych zajęć zaczyna się już od 30 złotych, a przy zakupie pakietu lekcji – od 20 złotych. W siedzibie Studio Tańca Rytm akceptujemy płatność kartą, a w obydwu placówkach – gotówką.

Jeśli chcesz nauczyć się tańczyć w miłej atmosferze, zapraszamy Cię do Studio Tańca Rytm. Warszawa może się pochwalić świetną szkołą tańca! Przyjdź do nas i przekonaj się sam, jak przyjemnie jest potańczyć! A jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami, zainstaluj aplikację goodie i dodaj Studio Tańca Rytm do listy ulubionych miejsc.