Stalowa 52tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Stalowa 52Jeśli mieszkasz w Warszawie, to adres Stalowa 52 powinien być Ci doskonale znany. W urokliwej kamienicy mieści się wyjątkowy, butikowy hotel, a oryginalny charakter miejsca podkreśla wyeksponowana czerwona cegła i industrialna zabudowa patio. Dlaczego warto odwiedzić to miejsce?

Stalowa 52 – komfortowe pokoje dla każdego

W hotelu Stalowa 52 znajduje się 19 przestronnych i komfortowo wyposażonych pokoi. Część posiada nowoczesny, loftowy charakter, część zaprojektowana została w bardziej klasycznym stylu. Oprócz tego, w miejscu tym znajdują apartamenty w pełni wyposażone, w atrakcyjnej lokalizacji i są świetną alternatywą dla osób, które przyjeżdżają do Warszawy turystycznie lub biznesowo, a cenią sobie komfort, prywatność i bliskość centrum. Ponadto znajdują się tu niebanalne wnętrza oraz przeszkolona przestrzeń patio, które doskonale nadają się do zorganizowania spotkania biznesowego lub kolacji firmowej.

Stalowa 52 to również świetne miejsce na imprezy. Można tu zorganizować zarówno chrzciny, jak i wieczór kawalerski. Przeszklone patio świetnie sprawdza się w roli prywatnej sali, a obsługa kamienicy Stalowa 52 doradzi i pomoże w doborze menu, dekoracji oraz muzyki. Dzięki temu Stalowa 52 pełni różne funkcje i przybiera różne oblicza, w zależności od potrzeb chwili.

Stalowa 52 – restauracja inna niż wszystkie

Ponadto znajdująca się pod adresem Stalowa 52 restauracja typu artbistro to przestrzeń stworzona z myślą o łączeniu dwóch dziedzin: sztuki i kuchni. Łączy znajome smaki ze współczesną prezentacją i idealnie wpisuje się w klimat miejsca. Szef kuchni Stalowa 52 położył mocny nacisk na jakość i sezonowość produktów, koncentrując się na kuchni polskiej, którą przedstawia w nowoczesnej odsłonie. Warto dodać, że przed hotelem znajduje się dozorowany parking, dzięki temu możesz oddawać się rozkoszom kulinarnym, jakie zapewnia znajdująca w kamienicy Stalowa 52 restauracja i nie martwić o swój samochód.

Stalowa 52 – promocje

Choć Stalowa 52 ma bardzo przystępne ceny, to jest sposób, aby skorzystać z szerokiej oferty usług za mniejsze pieniądze. Od czasu do czasu organizowane są przez Stalowa 52 promocje różnego rodzaju, np. zniżki na wynajem pokoi czy promocyjne ceny dań w artbistro. Dzięki temu możesz zaoszczędzić nawet większe kwoty. A ponieważ nie masz zapewne czasu na codzienne sprawdzenie, czy Stalowa 52 organizuje tego typu akcje promocyjne, mamy dla Ciebie sposób, dzięki któremu nigdy nie przegapisz atrakcyjnej oferty.

Goodie to coś dla Ciebie

Jeśli chcesz wiedzieć, czy mieszcząca się pod adresem Stalowa 52 restauracja oferuje zniżki lub czy dostępne są pokoje w atrakcyjnych cenach, pobierz i skorzystaj z aplikacji goodie. Jest ona bezpłatna, a po zainstalowaniu poinformuje Cię, jeśli Stalowa 52 będzie oferować atrakcyjne zniżki.

Pobierz ją już dziś i nie przegap żadnej atrakcyjnej okazji.