Salsa Libretylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Salsa LibreTaniec to forma wyrażania siebie oraz relaksu. Niestety, nie każdy rodzi się z talentem do niego, ale za to każdy może się go nauczyć. Gdzie? Na przykład w Salsa Libre, gdzie doświadczeni i fachowi instruktorzy udowadniają, że każdy może tańczyć i cieszyć się swoją pasją. Już dziś przyjdź do Salsa Libre.


Salsa Libre – widowiskowe tańce dla każdego

Odwiedź Salsa Libre i zaraź się pasją do tańców użytkowych takich, jak: np. salsy, bachaty, kizomby, samby. Sieć tych salonów Salsa Libre ma kilka lokalizacji w Warszawie, które są wyposażone w profesjonalne parkiety, lustra, a także zaplecza sanitarne. Do wszystkich miejsc łatwo dotrzeć zarówno komunikacją miejską i samochodem. Salsa Libre działa na polskim i europejskim rynku od 10 lat. Od tego czasu stała się niemalże Mekką salseros z Polski i zagranicy. Prawie każdego miesiąca do Salsa Libre przyjeżdżają światowej sławy instruktorzy z Polski i Europy, a także uznani DJ-e z kraju i z zagranicy.

Oferowane są kursy w trzech kategoriach: wyłącznie dla pań, wyłącznie dla panów, a także w parach mieszanych. Możesz dzięki temu dopasować kurs do swoich osobistych preferencji. Wizyta w Salsa Libre przyda się każdemu, kto np. ma zaproszenie na wesele i chce przygotować na wieczór i noc na parkiecie.


Salsa Libre cennik przyjazny dla każdego

Do wizyty w tym miejscu zachęcają także niskie opłaty za kursy. Ułożony przez Salsa Libre cennik jest przyjazny dla każdego, dzięki temu do solidnego nauczenia się tańców latynoskich nie musisz dysponować dużymi środkami. Możesz sprawdzić to w każdej chwili, bo Salsa Libre cennik udostępnia na swojej witrynie internetowej, dzięki czemu od razu wiesz, na jakie koszty się przygotować. Znajduje się tam także pełna rozpiska kursów, co pozwala na dopasowanie zajęć do czasu, jakim dysponujesz.

Warto również wiedzieć, kiedy Salsa Libre promocje różnego rodzaju organizuje – dzięki temu wizyty w salonach sieci wyjdą jeszcze taniej. Jeśli nie chcesz przegapić takich okazji, mamy dla Ciebie wspaniałe rozwiązanie – nazywa się goodie. To aplikacja na Twojego smartfona.


Płać mniej w Salsa Libre

Aplikacja goodie jest całkowicie darmowa – możesz pobrać ją w każdej chwili. Po jej uruchomieniu wybierz lokalizację i gotowe – od teraz zawsze będziesz wiedzieć, gdy Salsa Libre promocje ogłosi lub pojawią się w niej zniżki. Jednym słowem, gdy Salsa Libre cennik staje się bardziej atrakcyjny, to wiesz, że przyszła pora by tam się udać.

Dlatego już dzisiaj pobierz i zainstaluj aplikację goodie, a potem odwiedź stronę Salsa Libre i zobacz, który z kursów tej sieci najbardziej Cię interesuje. Zaskocz bliskich swoją znajomością tańców latynoskich i bryluj na parkiecie.