Rosegal.com

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Cashback do 11.2%

Rosegal.com

Przepraszamy. Rosegal.com nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Kobiety o nieco większych rozmiarach często mają problem z zakupem odzieży. Popularne sklepy sieciowe zazwyczaj posiadają w swojej ofercie oczywiście bardzo modne ubrania, ale niestety dostępne wyłącznie w małych rozmiarach, zwyczajowo nie przekraczających 42. Równie często rozmiary ubrań w popularnych sklepach bywają zaniżone, co dodatkowo utrudnia kupno odzieży dla kobiet cieszących się krągłymi kształtami. Na szczęście coraz więcej sklepów zaczyna się specjalizować w sprzedaży ubrań dla puszystych. Jednym z nich jest właśnie Rosegal.com.

Rosegal.com posiada w swojej ofercie modne i wygodne ubrania plus size. Dodatkowo na stronie Rosegal.com znajdziemy również ubrania w pozostałych, standardowych rozmiarach, a także szereg dodatków, takich jak buty, torebki, akcesoria do włosów, biżuteria, kosmetyki oraz akcesoria do makijażu. Rosegal.com to także mnóstwo dodatków do domu i ogrodu.

Rosegal – wszystko czego potrzebujesz

Rosegal.com to sklep zagraniczny, który co prawda nie prowadzi swojej strony internetowej w języku polskim, jednak pomimo tego zakupy w Rosegal.com są bardzo proste. Ceny na stronie internetowej Rosegal podane są w USD, jednak podczas dokonywania płatności zostają przeliczne na złote według aktualnego kursu. Płatności w sklepie Rosegal można dokonać kartą lub przez system PayPal. Ponadto Rosegal.com, dbając o potrzeby swoich klientów, umożliwia szybki kontakt z pracownikami, którzy odpowiedzą na wszelkie pojawiające się pytania. Przesyłka na Rosegal.com jest darmowa, więc płacimy tylko za nasze zakupy.

Strona internetowa sklepu Rosegal przedstawia swoją ofertę w sposób bardzo przejrzysty, co dodatkowo ułatwia przeglądanie produktów. Cały asortyment jest podzielony na kategorie. Istnieje także możliwość zastosowania specjalnych filtrów, odnoszących się do wysokości ceny, koloru czy rodzaju materiału, które ułatwiają sortowanie dostępnych produktów. Jeśli mamy wątpliwości, czy rozmiar zakupionych w Rosegal.com ubrań będzie dla nas odpowiedni, możemy skorzystać z dostępnych na stronie sklepu tabeli rozmiarów. Aby być na bieżąco z nowościami pojawiającymi się w sklepie Rosegal.com, warto zainstalować w telefonie aplikację goodie.

Rosegal.com –wyprzedaż zawsze atrakcyjna!

Ceny w sklepie Rosegal.com są bardzo atrakcyjne, dlatego z całą pewnością warto bliżej poznać ofertę. Koniecznie trzeba też jednak zwrócić uwagę na dostępną w Rosegal.com wyprzedaż. Ceny wybranych produktów są w tej kategorii obniżone nawet do 85%! Poza tym oferowane przez Rosegal.com promocje pozwalają jeszcze bardziej obniżyć koszt dokonywanych zakupów. Dla osób, które robią zakupy po raz pierwszy, przewidziany został fantastyczny rabat wynoszący 15%. Dodatkowo, za każdego dolara, który zostanie wydany na zakupy w Rosegal.com, otrzymujemy 50 punktów. Następnie ilość punktów jest sumowana i możemy za nie wybrać jedną rzecz całkowicie za darmo. Oferowane na Rosegal.com promocje to naprawdę świetna sprawa, dlatego warto obserwować je na bieżąco, aby nic nie przegapić. Taką możliwość zyskamy instalując prostą w obsłudze aplikację mobilną goodie. Rosegal.com czeka!