Regattatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Regatta

Przepraszamy. Regatta nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Jedna z bardziej rozpoznawanych marek odzieży turystycznej na świecie to Regatta. Ta brytyjska marka szturmem podbiła serca aktywnych osób. Wiedzą one bowiem, że Regatta to nie tylko doskonała jakość, ale również komfort noszenia. Dzięki temu, że Regatta oferuje szeroką gamę specjalistycznej odzieży turystycznej, ubrać się tam może cała rodzina.


Regatta great outdoors – tą markę zna każdy

Na rynku jest już od wielu lat. Bazuje na najlepszej jakości materiałach, przy produkcji wykorzystuje najnowocześniejsze techniki. Dba nie tylko o wygodę, ale również bezpieczeństwo użytkowników, czego przykładem jest chociażby to, że Regatta kurtki damskie ma w seriach z odblaskami – to zupełna nowość, którą chętnie wybierają doświadczeni turyści. Wiedzą bowiem, że doskonała widoczność na trasie to podstawa. Dlatego takie właśnie produkty sprzedają się błyskawicznie. Jeśli Ty również chcesz sprawdzić, jakie Regatta kurtki damskie aktualnie ma w ofercie, skorzystaj z pomocnej aplikacji goodie. Nie tylko dowiesz się o nowościach, ale przede wszystkim o tym, jakie Regatta promocje ma w danym momencie. Bo Regatta kurtki damskie ma często w okazyjnych cenach. Gdzie znaleźć Regatta sklep? Regatta ma sklepy stacjonarne, ulokowane w największych miastach, ale dostępny jest również Regatta sklep internetowy. Bez wychodzenia z domu można tam znaleźć nie tylko oferowane przez Regatta kurtki damskie, ale również inne akcesoria produkowane przez tę markę.


Regatta ubierze Cię od stóp do głów

Myli się ten, kto uważa, że Regatta to tylko odzież turystyczna. Przeglądając asortyment w Regatta sklepie internetowym, znajdziemy również produkowane przez Regatta buty damskie. Zobaczymy tam także torby, namioty, bieliznę termoaktywną. Regatta great outdoors, jak sama nazwa wskazuje, to produkty idealne do przebywania na powietrzu. Bardzo popularne są specjalne ubrania wykonane z wodoodpornej i wiatroodpornej tkaniny. Regatta softshel, bo o tej serii mowa, to odzież, która nadaje nowego znaczenia ubieraniu się “na cebulkę”.


Regatta zabezpieczy Ciebie i Twoją kieszeń

Bardzo popularnym działem jest Regatta outlet, gdzie w promocyjnych cenach można nabyć nowe produkty stanowiące przeważnie końcówki serii. Zważywszy na fakt, że można sporo zaoszczędzić korzystając z Regatta outlet, nikogo nie dziwi, że zainteresowanie jest duże. Dzięki goodie masz gwarancję, że oferowane przez Regatta buty damskie kupisz za bezcen. Wystarczy, że dodasz Regatta do listy ulubionych marek, aby otrzymać powiadomienie, kiedy zaczną się w Regatta promocje.


Jakość i technologia

Jak można opisać produkty, które oferuje Regatta? Są to estetyczne ubrania, buty czy dodatki, ale również rzeczy stworzone z najnowocześniejszych tkanin, jak wspomniana Regatta softshel, którym nie są straszne są złe warunki pogodowe. To utwierdza w przekonaniu, że Regatta to doskonały wybór.