Każda kobieta marzy o pięknej biżuterii, która podkreśli jej naturalne piękno. Niektóre panie gustują w delikatnych dodatkach, inne wolą być bardziej widoczne. Szukają biżuterii o większych gabarytach, śmielszej, w której poczują się pełne pasji. Kobiety lubią kokietować, a czynią to jeszcze efektowniej, kiedy założą oryginalną biżuterię. Odkryj w sobie jeszcze więcej pasji, sięgając po wysmakowaną i subtelną biżuterię Red Rubin.

Firma Red Rubin zatrudnia wykwalifikowanych złotników z bardzo dużym doświadczeniem. Każdy produkt tworzony jest z ogromną starannością, dzięki czemu klienci otrzymują prawdziwe dzieła sztuki. Wszystkie elementy wykonywane są ręcznie, kształtowane, wycinane, odlewane i polerowane na błysk. Każdy detal w Red Rubin musi przejść długą drogę obróbki, zanim zostanie połączony z innym elementem.


Masz to, czego pragniesz

Najważniejsze jest to, że możesz otrzymać dokładnie to, o czym marzysz, kiedy zgłosisz swój projekt do firmy Red Rubin. Kolczyki, pierścionki… to wszystko według Twojego pomysłu. Jeśli dla Ciebie również detal ma znaczenie i czerpiesz inspiracje z otaczającego Cię świata, przyjdź do Red Rubin. Bransoletki, naszyjniki, Red Rubin kolczyki czy inne ozdoby wykonane precyzyjnie i wysadzane kamieniami robią ogromne wrażenie, a Ty poczujesz wyjątkowość i magię.


Red Rubin – kolczyki

Jeśli lubisz drogie kamienie i ich piękno, to firma Red Rubin spełni to marzenie. Masz do wyboru białe i żółte złoto z brylantami lub brylanty połączone w oryginalny sposób z szafirem, rubinem czy szmaragdem. Te wykwintne błyskotki sprawią, że poczujesz się jak królowa otulona płaszczem luksusu Red Rubin. Kolczyki możesz nosić zarówno do wieczorowych kreacji, jak i na co dzień, jako efektowny dodatek do ubioru.


Red Rubin – pierścionki

W Red Rubin pierścionki lub obrączki z zatopionym w środku małym rubinkiem po prostu zachwycają. Według starożytnych wierzeń, rubin miał wielką moc, obdarzał właściciela szczęściem i życiodajną energią i dlatego wiele kobiet ciągle uwielbia te kamienie. Taki prezent od Red Rubin dla siebie lub kogoś to strzał w dziesiątkę.


Red Rubin – bransoletki

Bransoletki firmy Red Rubin zaskakują pomysłowością wykonania i pięknem. Na ręce prezentują się subtelnie i elegancko, jak chociażby delikatna bransoletka z malutkim rubinkiem na szczęście lub bransoletka złota z kolekcji Mandala. Takie cuda możesz mieć tylko od Red Rubin.


Red Rubin Warszawa

Jeśli jesteś z Warszawy, to masz dużo szczęścia, bo właśnie tam Red Rubin ma cztery ekskluzywne salony. Red Rubin Warszawa Złote Tarasy, Galeria Północna, Galeria Mokotów i CH Arkadia – to tam znajdziesz eleganckie wyroby Red Rubin.


Red Rubin – promocje

Jeśli chcesz być na bieżąco i śledzić nowinki Red Rubin – skorzystaj z aplikacji goodie. Dzięki niej będziesz zawsze śledzić wszelkie informacje o nowych produktach czy wyprzedażach Red Rubin. Promocje są zawsze wielką radością, bo za niższą cenę możesz mieć wyjątkową i upragnioną biżuterię.