Pub Lolektylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Restauracja

Przepraszamy. Pub Lolek nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Szukasz w Warszawie miejsca, gdzie możesz przyjść zarówno z rodziną, jak i przyjaciółmi, i spędzić miło czas? Musisz poznać Pub Lolek. Lokal ten mieści się na posesji przy ul. Rokitnickiej (Pola Mokotowskie). Oferuje moc atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. W dodatku oferowane przez Pub Lolek menu zadowoli nawet najbardziej wybrednych.


Pub Lolek Warszawa – dlaczego warto wpaść?

Pub Lolek to lokal, który w chłodne miesiące przyjmuje gości pod dachem, a w ciepłe umożliwia miły pobyt w ogródku. Ułożone przez Pub Lolek menu zawiera śniadania, obiady, lunche, desery dla dzieci i ciepłe kolacje dla dorosłych. Codziennie odbywają się tam jakieś atrakcje – od koncertów rockowych po bale przebierańców dla dzieci. Jeśli chcesz wpaść z rodziną na grilla – żaden problem. Podobnie, jeśli chcesz obejrzeć z przyjaciółmi mecz przy piwie. Pub Lolek jest miejscem gościnnym i zaprasza każdego, aby spędził w nim czas tak, jak lubi.

Kuchnia pracuje tu pełną parą, serwując gościom przez cały rok dania z grilla węglowego, a najbardziej cenione są przez klientów takie potrawy, jak pyszna karkówka, kiełbasa i pieczone ziemniaki. Pub Lolek Warszawa poleca też sałatki, makarony i tradycyjne polskie dania oraz codziennie świeże pieczywo z domowej Piekarni Lolka. Wszystko świeże, smaczne i sycące – warto spróbować.


Pub Lolek Warszawa dla firm

Pub Lolek to wręcz idealne miejsce na spotkania firmowe. Mogą być to spotkania integracyjne, imprezy firmowe, tematyczne, biesiadne, prezentacje, szkolenia, pokazy czy imprezy dla dzieci. Pub Lolek Warszawa oferuje możliwość aranżacji i dostosowania przestrzeni, wynajmu na wyłączność oraz rezerwacji grupowych w osobnych przestrzeniach lokalu oraz szeroki wachlarz propozycji atrakcji dodatkowych. Pub Lolek posiada własne miejsca parkingowe, a na potrzeby projekcji użycza własnych ekranów multimedialnych i sprzętu!


Pub Lolek – ceny równie miłe, jak atmosfera

Pub Lolek to miejsce, które oferuje wiele, ale nie bierze za to dużo. Ceny są bardzo przystępne, dlatego może przyjść tu każdy. Podobnie jak i w innych lokalach, także Pub Lolek promocje różnego rodzaju organizuje. Można dzięki temu sporo zaoszczędzić. Ale jak dowiedzieć się, kiedy ogłaszane są te promocje, a co za tym idzie – skorzystać i zapłacić mniej? Pobierz na swojego smartfona aplikację goodie. Jest ona w pełni darmowa, a będzie za Ciebie śledzić Pub Lolek. Gdy tylko ogłosi on promocję, rabaty lub inne atrakcyjne rozwiązania cenowe, natychmiast dostaniesz na ten temat informację. Dzięki temu będziesz wiedzieć, kiedy odwiedzić Pub Lolek i zapłacić mniej.

Wypróbuj aplikację goodie już dziś i przekonaj się o wszystkich jej zaletach. Z nią żadne, organizowane przez Pub Lolek promocje nie będą przez Ciebie przegapione.