Polskie Składy Budowlane

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów
Cashback 5%

Polskie Składy BudowlaneMarzysz o wybudowaniu własnego domu za miastem? A może chciałbyś zrobić remont generalny obecnego mieszkania? Jeżeli chcesz zapewnić sobie wysokie standardy, musisz pamiętać, że przedsięwzięcie to wymaga zaopatrzenia się w najlepszej jakości materiały. Te z całą pewnością zapewni Ci Grupa PSB Polskie Składy Budowlane!


Polskie Składy Budowlane to największa i najszybciej rozwijająca się sieć hurtowni materiałów budowlanych w Polsce. Na naszym rynku działa już od ponad 20 lat. Grupa Polskie Składy Budowlane zrzesza 364 małych i średnich firm z obszaru całej kraju. Siedziba firmy znajduje się w Wełeczu k/Buska-Zdroju, ale Polskie Składy Budowlane mają kilkaset składów, sklepów i marketów w całym kraju. Do dyspozycji klientów oddane są m. in.: Polskie Składy Budowlane Wrocław albo Polskie Składy Budowlane Gdańsk. W skład Grupy PSB Polskie Składy Budowlane wchodzą także Polskie Składy Budowlane Mrówka. Oferują wszelkie wyposażenie domów – od mebli, rolet, żaluzji, przez armaturę łazienkową i akcesoria grzewcze, po instalacje elektryczne. Znajdziesz tu także akcesoria ogrodowe. Polskie Składy Budowlane oferują bardzo szeroką gamę produktów, które możesz wykorzystać przy remoncie bądź budowie swojego nowego domu!


Musisz wymienić instalację grzewczą? Sprawdź oferowaną przez Polskie Składy Budowlane sekcję Instalacje hydrauliczne. Chciałbyś wymienić swoje meble na nowe? Przejrzyj zakładkę Wyposażenie! Potrzebujesz nowych, profesjonalnych elektronarzędzi? Te także znajdują się w ofercie Grupy PBS Polskie Składy Budowlane. Polskie Składy Budowlane Mrówka oferują sprzedaż internetową – jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz albo nie chcesz zrobić zakupów w sklepie stacjonarnym, zrób je online. Polskie Składy Budowlane dostarczą Ci zamówione towary wprost do Twojego miejsca zamieszkania! Polskie Składy Budowlane na swojej stronie internetowej mają ponadto zakładkę z poradami. Nie wiesz, jaką farbę wybrać? Masz problem z dobraniem odpowiednich materiałów wykończeniowych? Wymieniasz starą podłogę, ale właściwie nie wiesz, od czego zacząć? Przejrzyj artykuły z radami i inspiracjami na stronie Grupy Polskie Składy Budowlane, a zaraz potem poszukaj w ofercie tego, czego będziesz potrzebował!


Będąc w Trójmieście, nie zapomnij odwiedzić sklepów Polskie Składy Budowlane Gdańsk. Jeżeli zaś zdarzy Ci się być w stolicy Śląska, pamiętaj o Polskich Składach Budowlanych Wrocław. Będąc w sklepie stacjonarnym możesz zapoznać się z bogatą ofertą. Oprócz tego zakupy – zawsze i wszędzie- zrobisz z pomocą sklepu internetowego prowadzonego przez Polskie Składy Budowlane. Chcesz być stale informowany o nowościach i promocjach pojawiających się w ofercie proponowanej przez PSB Polskie Składy Budowlane? Zainstaluj na swoim telefonie aplikację mobilną goodie i dodaj Polskie Składy Budowlane do ulubionych. Dzięki temu będziesz cały czas na bieżąco! Już dziś dokonaj przemiany swojego domu – oczywiście z pomocą świetnego asortymentu oferowanego przez Polskie Składy Budowlane!