Polski Bustylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Polski Bus

Przepraszamy. Polski Bus nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Wybierasz się do Warszawy czy Wrocławia? Sprawdź rozkład jazdy, cennik oraz promocje w Polskim Busie i już teraz kup bilet!

Polski Bus jest polskim liderem przewoźników autokarowych. Bilety można kupić już od 1 zł plus 1 zł opłaty manipulacyjnej. Jeśli chcesz kupić bilet w korzystnej cenie, dokonaj odpowiednio wcześniej rezerwacji lub kup je przez stronę www.polskibus.com oraz w Punktach Sprzedaży Biletów. Od czerwca 2011 roku po tej pory Polski Bus chwali się 20 milionami pasażerów. Obsługuje połączenia na wielu bardzo różnych liniach w całej Polsce od Gdańska poprzez Wrocław, Warszawę po Przemyśl a także za granicą: Wino, Ryga, Tallin, Lwów, Berlin, Wiedeń, Bratysława. W Warszawie zatrzymuje się na dwóch przystankach Metro Młociny i Metro Wilanowska. Przewoźnik chlubi się tym, że ma dostosowane autokary, aby osoby niepełnosprawne mogły również podróżować w komfortowy sposób np. niskopodłogowe autokary. Aby zarezerwować miejsce dla osoby niepełnosprawnej, należy zadzwonić pod numer: +48 22 417 62 26 lub napisać maila na adres: info@polskibus.com.

Co można przewieźć?

Przewoźnik oferuje też możliwość anulacji planowanej godziny odjazdu za pośrednictwem systemu „Zarządzanie rezerwacjami”. Jeśli strona nie jest dostępna, istnieje możliwość zadzwonienia pod numer: 703 502 504 na terenie Polski lub z zagranicy: +48 22 417 62 27. Niestety trzeba zapłacić opłatę manipulacyjną w wysokości 5 zł. Można również przewozić sprzęt sportowy typu narty deska snowboardowy oraz rower, ale musi on mieć odkręcone pedały i skręconą kierownicę do osi roweru. Przewoźnik, tłumacząc się tym, że dba o komfort wszystkich pasażerów, nie pozwala na przewóz zwierząt. Można przewozić oczywiście psa przewodnika, towarzysza osoby niepełnosprawnej, ale wymagana jest aktualna książeczka szczepień oraz certyfikat. Na wyposażeniu autokaru zawsze znajdują się również dwa standardowe foteliki bezpieczeństwa dla dzieci.

Polski BUS Gold

Polski Bus Gold to luksusowa usługa. Autokary z logo białego bociana – ADL Plaxton “Elite i” na podwoziu VolvoB11R – mają po 60 miejsc. Każdy z nich wyposażony jest w wysuwany blat. Standardowe autokary posiadają 72 do 89 miejsc.

Kontakt do Polskiego Busa w razie reklamacji:

Obsługa klienta

PolskiBus.com

Souter Holdings Poland Sp. z o.o.

BTD Office Center

al. Niepodległości 18, 7 piȩtro

02-653 Warszawa

Lub poprzez stronę internetową: http://www.polskibus.com/pl/kontakt.htm.

Polski Bus z goodie

Jeśli interesują Cię promocje, nowości, cennik, rozkład jazdy tego przewoźnika autokarowego, już teraz pobierz aplikację goodie i otrzymuj wiadomości push na Twój telefon z systemem Android i iOS. Już teraz wybierz się do Wrocławia lub Warszawy na weekendowy city break lub dla załatwienia ważnej sprawy. Rozkład jazdy i cennik sprawdź na stronie: www.polskibus.pl.