Wszystkie kuchnie świata w jednym miejscu? Rabat na obiad? Najlepsze restauracje dostępne online? Niemożliwe? A właśnie że istniejące i dostępne! Jest takie miejsce w sieci, gdzie zamówisz obiad czy kolację na specjalną okazję, dosłownie jednym kliknięciem, prosto do domu. To miejsce to PizzaPortal.


PizzaPortal jest jednym z liderów wśród ogólnopolskich portali zamawiania jedzenia drogą online. Prawie 3000 restauracji z 400 miast w Polsce. Ogromny wybór dań z kuchni całego świata, prosty system zamawiania, szybka dostawa, liczne rabaty.


Wystarczy wejść na stronę: www.pizzaportal.pl, wybrać miasto i podać adres do dostawy zamówienia. Wyświetli nam się lista restauracji wraz z ocenami i opiniami na temat jakości serwowanej tam kuchni, dowozu oraz kosztów dostawy, dodatkowo przy każdym lokalu podane są godziny jego otwarcia. Przy daniach z menu wybranej restauracji widoczna jest cena do zapłacenia – czy to drogą elektroniczną (karta Visa/MasterCard, Dotpay, Payback), czy gotówką przy odbiorze zamówienia. Istnieje możliwość zamówienia dostawy do domu, jak i odbioru osobistego w danej restauracji. Dodatkowo PizzaPortal ma funkcję zegara odliczającego czas dostawy zamówionego dania.


PizzaPortal jest mobilnym serwisem, dostępnym również na smartfonie oraz aktywnym w social mediach z aktualnościami na Facebooku, Twitterze i Google+.

PizzaPortal kod rabatowyCeny dań kuchni świata dostępne na portalu są jednakowe z tymi w wybranych restauracjach. Ale dbając o zadowolenie swoich klientów PizzaPortal oferuje też liczne promocje i rabaty wynegocjowane z restauratorami. Mając pizzaportal kod rabatowy można cieszyć się smacznymi daniami w niskich cenach. W PizzaPorta promocje potrafią Cię zaskoczyć!


Pamiętaj, że kod rabatowy PizzaPortal i kupony PizzaPortal dostępne są na stronie goodie – bądź na bieżąco!
Dodatkowo PizzaPortal organizuje liczne konkursy dla odwiedzających portal i zamawiających. Jedno z ostatnich wydarzeń to loteria pod hasłem „Jesz i masz”, gdzie do wygrania jest nawet 10 000 złotych, co 2 tygodnie iPhone 8, a codziennie po dziesięć voucherów o wartości 10 zł na zamówienia.

Jesteś głodny, nie masz pomysłu na obiad?PizzaPortal to nie tylko pizza, jak wskazuje nazwa, ale też ogromny wybór dań z kuchni: polskiej, włoskiej, greckiej, hiszpańskiej, francuskiej, azjatyckiej, meksykańskiej, amerykańskiej, indyjskiej, a nawet wegańskiej. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Oprócz typowych zamówień na obiad czy na kolację, PizzaPortal to bardzo dobry pomysł na organizację imprezy. Nie utkniesz w kuchni, a goście będą pod wrażeniem przekąsek ze sprawdzonej i lubianej restauracji.
Na co jeszcze czekasz? Wejdź na stronę goodie i poznaj aktualne promocje Pizza Portal, zobacz jaki kod rabatowy Pizza Portal obowiązuje i jakie kupony PizzaPortal możesz wykorzystać, a Twoje ulubione danie z kuchni świata zamówisz jeszcze taniej. Smacznego!