Perfect Cleantylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Perfect CleanPralnia Perfect Clean została założona w 1996 roku. Od początku przyświecał nam jeden cel – zaoferować naszym klientom najwyższą jakość usług i kompleksową obsługę. Nasze pierwsze pralnie znajdowały się na osiedlach, dzięki czemu udało nam się dowiedzieć wiele na temat wymagań klientów. Następnie zaczęliśmy się przenosić z Perfect Clean do galerii handlowych, ale pozostaliśmy wierni naszej idei. Zawsze stawialiśmy na najnowocześniejszą technologię, najlepsze środki, regularne dokształcanie personelu i spójność naszych działań. Sprawiło to, że pralnia Perfect Clean może się dziś pochwalić rzeszą zadowolonych i stale powracających klientów. Aktualnie Perfect Clean to prawie trzydzieści pralni własnych i osiem franczyzowych. Większość z nich jest w centrach handlowych największych miast Polski. Posiadamy również Centrum Renowacji Skór Perfect Clean, które uruchomiliśmy w 2003 roku. Zajmujemy się w nim wyrobami ze skór naturalnych.

Szeroki wachlarz usług w Perfect CleanW ofercie Perfect Clean mamy czyszczenie wyrobów tekstylnych, odzieży skórzanej, usługi podnoszące walory użytkowe, usługi uzupełniające, czyszczenie butów i specjalną usługę Perfect Wet. W ramach czyszczenia wyrobów tekstylnych w Perfect Clean zajmujemy się odzieżą narciarską, spodniami, sukniami wieczorowymi, krawatami, koszulami, sukniami ślubnymi, sukienkami komunijnymi, pościelą, dywanami, płaszczami, kocami i zasłonami.

Zamsz odnowiony – tylko w Perfect CleanW ramach czyszczenia i renowacji odzieży skórzanej w Perfect Clean czyścimy skóry naturalne – zamsze i inne oraz futra. Mamy specjalną usługę farbowania odzieży zamszowej, która pozwala nadać nowy kolor i pozbyć się spłowiałego, ściemniałego koloru. W naszym Centrum Renowacji Skór Perfect Clean możemy zmienić kolor zamszu na wybrany przez Państwa, bez ograniczeń – czerń, fuksja, wszystkie kolory są dozwolone, niezależnie od koloru wyjściowego. Jedyny warunek jest taki, że nowo wybrany kolor musi być ciemniejszy od poprzedniego.

Jeśli są Państwo zainteresowani franchisingiem w Perfect Clean, to od 2002 roku oferujemy taką możliwość. Mogą Państwo w ten sposób szybko zaistnieć na rynku, korzystając z renomy Perfect Clean. Pomagamy wybrać odpowiednie miejsce na pralnię, szkolimy personel i wyposażamy pralnię w urządzenia renomowanych producentów. W ramach oferty Perfect Clean mogą Państwo nie tylko wyczyścić ubranie, ale również dokonać zakupów w naszym sklepie. Posiadamy pułapki na mole ubraniowe, woreczki zapachowe do szafy, wody zapachowe do żelazek, krochmal w sprayu, pokrowce do odzieży.

Perfect Clean – cennikW Perfect Clean cennik jest bardzo atrakcyjny i zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów. Obecne w Perfect Clean promocje są bardzo częste. Należą do nich występujące w Perfect Clean promocje na tańsze pranie za okazaniem kuponu. W Perfect Clean cennik to już 12,99 zł za najtańszą usługę. Nie wahaj się więc i przyjdź do Perfect Clean. Cennik mile Cię zaskoczy! A jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami z Perfect Clean, koniecznie zainstaluj aplikację mobilną goodie, która poinformuje Cię o wszelkich nowościach!