Originstylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

OriginsMarka Origins powstała w 1990 roku w Stanach Zjednoczonych. Misją firmy było stworzenie kosmetyków nie tylko ekologicznych, lecz także z naturalnym składem. Dlatego produkowane przez Origins kosmetyki zawierają jedynie roślinne składniki, które pomagają pielęgnować skórę. Kosmetyki tej marki mogą stosować też weganie, ponieważ nie zawierają one składników pochodzenia zwierzęcego.
Origins jako pierwsza marka w USA w swoich sklepach oferowała możliwość przetestowania produktu przed zakupem. Można więc powiedzieć, że Origins jest marką innowacyjną i wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Warto jednak zauważyć, że od prawie 30 lat opakowania kosmetyków Origins wyglądają tak samo – minimalistyczne logo, prosty opis na produkcie i barwne kolory pudełek przyciągają klientów.
Warto wiedzieć, że założycielem marki Origins jest syn potentatki kosmetycznej Estee Lauder, Leonard. Dlatego też marka Origins wchodzi w skład koncertu Estee Lauder. Jako jedna z niewielu firm kosmetycznych Origins szeroko udziela się w akcjach ekologicznych. Prowadzi program Return to Origins, który wspiera recykling czy Plant-A-Tree, w ramach którego sadzi drzewa.

Oferty promocyjne i zniżkoweW Polsce sygnowane logo Origins kosmetyki można kupić tylko w wybranych drogeriach, jak Sephora. Jednak bardzo często można trafić na proponowane przez markę Origins zniżki, które sprawiają, że w cenie jednego produktu nabywamy dwa. Aby znaleźć informacje o promocjach czy też kody dające na kosmetyki Origins zniżki, warto śledzić markę Origins na stronie internetowej goodie.pl albo za pomocą mobilnej aplikacji goodie. Wówczas otrzymamy powiadomienie o tym, kiedy kosmetyki Origins będą dostępne w promocji. Warto też szukać zestawów i setów prezentowych, ponieważ Origins kosmetyki w zestawie są tańsze niż kupowane osobno. Często możemy też kupić kosmetyki w mniejszym formacie podróżnym, który sprawdza się, jeśli chcemy przetestować dany produkt.

Produkty w linii markiOrigins selekcjonuje zaledwie kilkanaście wyciągów roślinnych z przeszło 600 , na których potem buduje serię kosmetyków. Można więc znaleźć Origins krem na bazie żeń-szenia albo czarnego węgla czy białej herbaty. Największym hitem marki jest Origins krem GinZing Ultra-Hydrating Energy-Boosting z kofeiną, żeń-szeniem, olejem z nasion kawy i masłem cupuacu w składzie. Do uzupełnienia pielęgnacji dostępne są też krem pod oczy, krem koloryzujący, peeling czy maseczka z tej samej serii. Bardzo popularna, zwłaszcza wśród osób z problematyczną cerą, jest maseczka do twarzy Origins z aktywnym węglem, która oczyszcza skórę. Wśród kosmetyków Origins także osoby z dojrzałą cerą znajdą coś dla siebie. Na przykład Plantiscription Powerful Lifting – krem liftingujący z wyciągiem z angoeissusa oraz żywicy commiphora mukul świetnie sprawdzi się u osób obserwujących u siebie pierwsze głębokie zmarszczki. Dzięki zastosowaniu roślinnych składników Origins kosmetyki naprawdę działają zgodnie z obietnicą producenta.